Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki i Mirabelki! Golf 2 zyskał już miano klasyka. Macie jakieś wspomnienia z tym modelem? W tym egzemplarzu siedzi airRide-system.pl, ale jeżeli nie chcesz tak bardzo ingerować w tego youngtimera to polecamy gwint golf 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#golf #volkswagen #tuning #carboners #motoryzacja #samochody

Firma Mapet-Tuning waszym oficjalnym, wykopowym dostawcą gleby, #zepsutezawieszenia i nie tylko bo w ofercie również co nieco z firmy Japan Racing felgi (i oczywiście felgi innych firm) oraz wiele innych akcesoriów. Jeśli nie możesz spać bo jedyne czego potrzebujesz do szczęścia to zawieszenie gwintowane lub solidny sklep tuningowy to zapoznaj się jaki sztos mamy do zaoferowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sklep powstał w 2008 roku, ale z motoryzacją i tuningiem jesteśmy związani od około 1997 roku. Zachęcamy również do śledzenia nas na fb mapet tuning i na yt mapet tuning
I obserwowania na wykopie ofc żeby nie ominął was żaden tłusty content ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mapet-tuning - Siemka Mirki i Mirabelki! Golf 2 zyskał już miano klasyka. Macie jakie...

źródło: comment_MdMncubOgewzsuMI6PzPxhXEpnp6kft4.jpg

Pobierz

Pojeździłbyś Golfem 2 GTI? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Jak najbardziej! Jeszcze jak! 56.1% (87)
  • Nope 43.9% (68)

Oddanych głosów: 155

  • 10
Miałem kiedyś piękną białą dwujeczke w pakiecie GTI, 1.8 90km pod maską, ale to szło! Żeby coś naprawić potrzeba było max 3 klucze i młotek, żałuję do dziś, że go sprzedałem. Może jak kiedyś znajdę podobny egzemplarz to biere w ciemno
@Mapet-tuning: O Panie. 11 lat miałem Mk2, sprzedałem w tym roku.
Najlepszy samochód jaki miałem. Dużo wspomnień. Gdybym miał gdzie trzymać i nie trzeba by było płacić OC, to bym zostawił na zawsze.

Niestety rdza, zmiana klimatu (brak klimy) koszt benzyny oraz zamiana priorytetów, zaważyły o sprzedaży auta.