Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirasy z #wroclaw, najlepiej z okolic ulicy Komuny Paryskiej, mam prośbę.

Różowa bierze udział na studiach w konkursie na zagospodarowanie fragmentu ulicy Komuny Paryskiej i tych małych placów na styku ulic Kościuszki i Pułaskiego, jak na zdjęciu. W Street View są zdjęcia z czerwca 2017, ona potrzebuje kilka aktualnych, a zrobienie ich jest nieco problematyczne z powodu 450 km odległości od Wrocławia.

I tu moja prośba o zrobienie kilku zdjęć jutro przed południem po drodze do Żabki (ostatniego bastionu wolnego handlu) lub w czasie spaceru w okolicy. Chodzi głównie o zieleń na tych placach. Zdjęcia mają być poglądowe, wystarczy kilka zrobionych komórką.

W ramach wdzięczności wyślę flaszkę na wskazany adres, lub kod na pyszne.pl lub dużą paczkę kwaśnych żelków w zależności od preferencji dobroczyńcy. Dodatkowo, mogę dorzucić breloczek ze słynnym rzeszowskim pomnikiem w kształcie uszu królika. Upominek o tyle cenny, że Wrocław i Rzeszów to miasta partnerskie #pdk
Orvonton - Mirabelki i Mirasy z #wroclaw, najlepiej z okolic ulicy Komuny Paryskiej, ...

źródło: comment_AhNrhSTApESc6jmrUiQhHcYnOfqtnpoE.jpg

Pobierz
  • 7