Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Kompletnie nie pokrywa się z narracją Konfederacji co do podatków.
Bosak w tym wystąpieniu zauważa potrzebę dawania szczególnych ułatwień dla rodzin 2+3 i 2+4.
Niestety, nie można być równocześnie za obniżeniem podatków i za utrzymaniem obecnych świadczeń socjalnych, jak i wprowadzeniem nowych; po prostu nie można bo wówczas pieniędzy rządowych nie wystarczy na pokrycie tylu zobowiązań.

@Hdrunked: Mogli by chociaż nie poruszać tego tematu publicznie jak podczas kampanii ¯\_(ツ)_/¯
@Voytek-0_: Z tego co Bosak mówił w wywiadach jest on przeciwko 500+ w obecnej formie, bo program nie spełnia założeń poprawy dzietności i zmienił się w rozdawnictwo. Niejednokrotnie podkreślał, że pomysłem Konfederacji na problem demograficzny jest przede wszystkim pozostawienie zarobionych pieniędzy w rękach obywateli, więc nie do końca jest tak jak mówisz.
@Voytek-0_: Pod tym wystąpieniem Bosaka ale opublikowanym na kanale NCzas TV
https://www.youtube.com/watch?v=u7T0xzZaWqw
napisałem w odpowiedzi nijakiemu MsGkm, że skoro Bosak jest narodowcem to powinno mu zależeć na tym, by Polacy byli narodem samodzielnych ludzi a nie bandą pasożytów żyjących na koszt innych jak amerykańscy murzyni a do tego prowadzą zasiłki.
Po jakimś czasie pojawiło mi się powiadomienie, że coś tam napisał nijaki Amiga Rulez. Wchodzę w ten wątek a tam nie
A skąd bym miał mieć taki pomysł, jeśli nawet wielkie rozdawanie pieniędzy obecnie, nie powoduje zwiększenia dzietności, to nie wiem co by mogło pomóc...


@Voytek-0_: Zasadniczym pytaniem jest to jak wyglądałyby wskaźniki bez tego programu. Mimo wielkiego sceptyzmu co do tej formy 500+ mam wrażenie że byłyby one jeszcze gorsze niż obecnie. To jest trudny temat i nie można go sprawdzać do hasełek w stylu "lewak/prawak" czy paplaniny o obniżaniu podatków
i to właśnie w wywiadach postulował Bosak, on poszedł jeszcze dalej bo zarzucił pomysłem zrobienia z 500+ programu tylko i wyłącznie dla rodzin wielodzietnych, czyli od 3 i 4 dziecka


@YgoR: No i to by miało sens, po 500 złotych na głowę od 3 dziecka, patologia się "parzy" a Niemiecki kapitał w p0lsce kat0lickiej zaciera ręce bo ma większą konkurencję w przyszłości na jedno stanowisko do montowni za miskę ryżu.
K.....i - > i to właśnie w wywiadach postulował Bosak, on poszedł jeszcze dalej bo za...

źródło: comment_UMGLJYNNqqEWzqNnMJXQKF1yh8dONWHF.jpg

Pobierz