Wpis z mikrobloga

@PanG: Mam kolegę którym jeździ takim już drugi rok bez przeglądu, xenony wypalone że widać tyle co z użyciem najtańszych ledów z aliexpress, poci się jak #!$%@?, amortyzatory z tyłu błagają o litość, abs nie działa, koszty obsługi ewidentnie gościa przerosły no ale "prestiż" jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanG: może to auto jest nudne ale tak komfortowego auta w takich pieniądzach to nie kupisz. Mam je już 3 lata (w sumie w rodzinie od 10 lat) i nie ma się do czego #!$%@?ć a przebieg zaraz wybije 400k, silnik (oczywiście 2.2 dizelek) odpala w zimie na strzała, skrzynia automat działa płynnie, zawieszenie bardzo komfortowe chociaż nie airmatic, fotele wygodniejsze MOŻE podkreślam MOŻE są w S klasie nowej (ale nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lanekrasz: Ja po tym ostatnim filmiku z poscigiem kupuje tikacza na wiosne i bede w terenie darl. Tylko musze sprawdzic czy da sie toto do gory podciagnac. ()
  • Odpowiedz
@polskiburger4-40: kuhwa aż mi się przypomniało jak oglądałem jakiegoś zdezelowanego megane I do kupienia i u kolesia na podwórku stał właśnie taki Passat. Myślałem że go niedawno kupił i dlatego sprzedaje stare auto, ale z rozmowy się dowiedziałem, że ma go od paru lat, tylko to FSI, więc na co dzień jeździ szrotem w gazie, którego z kolei sprzedaje, bo będzie miał służbowy samochód, a Passat dalej będzie stał xD dla
  • Odpowiedz