Wpis z mikrobloga

#inflacja #bekazpisu #biedronka #bekazlewactwa #takaprawda #konfederacja

Podwyżki z ostatnich 2 tygodni - na produktach które zwykle kupuję w biedronce :

jajka +12,5% 50gr
mleko +10% 20gr
śmietana +8% 20gr
ser biały +8% 20gr

Na samych tych produktach wychodzi 15-20zł więcej w ciągu mięsiąca wydatków, muszę dodatkową godzinę pracować na bombelki, dzięki Mao.
źródło: comment_TY9oTrNAUemf5ThAMvrDZhSTBiLVAYzD.jpg
  • 41
@xeerxees: Zmień koszyk i będzie dobrze, zobacz sam...

Obniżki z ostatnich 2 tygodni - na produktach które zwykle kupuję w biedronce:

Bushmills single malt 10year -33% -40zł
Grangestone single malt 0.7l -14% -10zł
Okocim mocne dubeltowe 6 sztuk -22% -3,84zł
Lech Premium 6 sztuk -26% -4,80zł

Na samych tych produktach wychodzi 150-200zł mniej w ciągu mięsiąca wydatków, 3 dni dodatkowego fajrantu, mogę się z bombelkami pobawić, dzięki Kaczor.

Patologia i Socjal,
@Luki448: @RedBaron: prawie 2020 a wykopki-debile nadal używają jednoosiowego podziału na prawicę i lewicę

jeśli trzymamy się oryginału to sorry, ale pis to prawica, bo w oryginale chodziło o poglądy, potem dorzucono gospodarkę

więc się #!$%@? nawet nie wymigujcie i przyznajcie, że światopoglądowo nie odbiegacie pewnie od PiSu, ale oczywiście gospodarczo to inna sprawa, a skoro nie są z nami, to są LEWACTWEM xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xeerxees: dzis w Lidlu tez wypalałem ze jajka zdrożały :/

@kotbezbuta:

W Lidlu mają spoko promki na produkty, z krótkim terminem ważności gdzie często ten krótki wcale nie jest krótki.

Ostatnio kupiłem jajka kl. M, sciolkowe 10 szt. za 2,74zł ważne jeszcze 1,5h. Deal jak złoto.

Ogółem warto na promki patrzeć. Często mięso jest taniej (ostatnio karkówka w Biedronce za 12zł/kg czy szynka za 11zł/kg). Kupujesz na zapas, mrozisz i
prawie 2020 a wykopki-debile nadal używają jednoosiowego podziału na prawicę i lewicę

jeśli trzymamy się oryginału to sorry, ale pis to prawica, bo w oryginale chodziło o poglądy, potem dorzucono gospodarkę


@niochland: Przecież nie od dziś wiadomo że wszystko na lewo od Konfy to lewica xd

Kuce myślą chyba że jak dostatecznie często będą powtarzać że PiS to lewica to tak się stanie. To już taki syndrom wyparcia, że nie zaradzisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xeerxees: też zauważyłem w biedrze podwyżkę mleka ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale poczytałem o tym, że takie mleko pasteryzowane jest niezdrowe i muszę znaleźć zamiennik

@pepek614:

Pasteryzowane jest ok, UHT to syf.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: ok, ale bieganie i szukanie promek to czas a to też kapitał
@xeerxees:

Ja wiem? Wystarczy pepper i aplikacja do gazetek sklepowych, w wolnej chwili przeglądasz i zapisujesz co tam potrzebujesz.

Tam wyżej miało być oczywiście 1,5 tygodnia ważności, a nie 1,5h. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xeerxees: nikt nie każe tego robić specjalnie i za jednym razem. Niemniej jednak nie ma choćby minimalnego wysiłku to nie ma oszczędności. ¯\_(ツ)_/¯
@xeerxees: Nie przepadam za PiSem, ale podasz jakąś korelację, aby był dowód na to, że to ich wina a nie zmian cen na rynku po prostu? xD Wprowadzili jakiś nowy podatek, obciążyli dodatkowo koszty pracy w przeciągu ostatnich 2tyg?

Wszystko najłatwiej zrzucić na mityczne PAŃSTWO I RZĄD xD #winatuska
@XpedobearX: to podstawa ekonomii, podaż i popyt tak samo z cenami ropy po prostu jest na chwilę więcej ropy na rynkach i innych paliw jak gaz łupkowy z USA więc cena spada, nie wiem czego nie rozumiesz, przy rozdaniu ludziom hajsu nie zwiększyła się magicznie liczba produktów na półkach