Wpis z mikrobloga

To są #!$%@? ludzkie śmiecie w tej Mozilli. Tyle czasu szukałem jakiegoś sensownego blokera do reklam na YT, w końcu ktoś zatostował coś skutecznego, pobrałem, działa.

No fajnie, podziałał miesiąc i już #!$%@? z nim. Wymyślili sobie, że niby pobiera jakieś wrażliwe dane z przeglądarki ( ͡º ͜ʖ͡º) i go globalnie wyłączyli. https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1598287
No tymi #!$%@? to nawet buta z gówna bym nie wytarł. Czy oni #!$%@? myślą, że ludzie są tacy naiwni i uwierzą w takie bajeczki?
#firefox #zalesie
  • 18
@Norskee: Tak, #!$%@?. Facet sam sobie zgłosił buga, sam go oznaczył jako poprawny i sam zamknął raport ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, nie kradzież danych. Po prostu filtrował wszystkie reklamy i się hajsik nie zgodził.
@xyzzy: Nie używam, bo Adblocka używam od jakichś 10 lat i nie mam zamiaru #!$%@?ć się z przerzucaniem wszystkich filtrów, jakie przez ten czas sobie stworzyłem, do innego dodatku.
@xyzzy:
@mackWil:
Ja jebe szkoda sensu na typa. Mysli ze 2 miesiace temu jakies filtry zrobil i jeszcze dzialaja jakkolwiek i ma bol dupy ze jakis lewy dodatek zablokowali zeby mu danych nie kradli, a jednoczesnie uzywa jakiegos gowna, ktore nawet reklam nie blokuje na yt
tfu na takich nawinych ludzi XDDDDDDDD
@Pangia: ja sam nie dodaje prawie zadnych filtrow w ublocku i tez nie wiem jak wygladaja reklamy
Nie trzeba nawet zbiorczych filtrow dodawac, bo w standardzie blokuje 99.9%, co i tak wystarcza o ile nie wchodzisz na jakies lewe strony z Kenii

#!$%@? od 10 lat na jednym z najgorszych adblockow i nawet nie masz swiadomosci w jakim gownie sie babrzesz, a wydaje ci sie ze to najlepszy dodatek na swiecie.
na jednym z najgorszych adblockow


@Norskee: Ta, mhm. Jak Adblock istniał, to o uBlocku nawet wróble nie ćwierkały, no ale na kogo ja tu w ogóle strzępię ryja – jakiegoś naiwnego kmiota, który XDDDDDDD uznaje za ostateczny argument. Won.
@Pangia: Dla mnie firefox się skończył na wersji 52.9, gdy porzucił stare repozytorium wtyczek. Przetestuj sobie Operę, bo tam wiele dodatków, które musisz instalować w firefoksie masz już w przeglądarce.
@Nemo24: Problem w tym, że zupełnie nie podoba mi się, w którym kierunku pod względem wyglądu poszły przeglądarki, a znowu bujać się cały dzień, żeby ustawić pod siebie, żeby to jakoś wyglądało… No kuźwa, mam fajniejsze rzeczy do roboty jednak.
A to, jak sukcesywnie Firefox jest #!$%@? coraz głupszymi aktualizacjami po kolei wyłączającymi co sensowniejsze opcje, z których korzysta masa ludzi, to już swoją drogą.