Wpis z mikrobloga

@haes82: no wlasnie widac, 1080 jest szybsza.
@nowywinternetach: Moje wytyczne to gwara chociaz na kilka miesiecy w jakiejs wiekszej siecowce typu xkom,morele,proline,mediamarkt itp. od osoby prywatnej pierwszego wlasciciela. A Jak ta gwara zejdzie to rozbiorka karty wymiana thermopadow pasty I czyszczenie zeberek no of tego the karty zdychaja... od syfu ktory tam zalega po kilka lat I nikt z tym nic nie Robi a karta ledwo zipie przy duzych temp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: miałem taki wybór jak kupowałem 1080, kupiłem 2 letnia gwarancja jeszcze, sprawdzona nie kopana za 1500 z gwarancją xkom, 2060 były po 1800

1080 ma jeszcze mocny potencjał OC, ale nie ma RT i więcej prądu bierze

Ale i tak gram w 2560x1080 gdzie ta grafika nudzi się z lockiem do 60fps

Teraz pomyślałbym nad superem, chociaż najkorzystniej chyba i tak 1080 wychodzi ew 1080ti, wtedy za 1080ti = 2200zl
@s-k-fantasyfactory: Wszystko zależy od tego w jakim stanie są obie karty.
Jeśli gtx 1080 jest pokoparkową lub naprawianą kartą czyli w gorszym stanie od rtx, to wybrał bym rtxa, który dodatkowo powinien mieć dłuższą gwarancję producenta.
Zresztą nvidia zaczęła już ubijać wydajność kart z serii gtx 10xx w najnowszych grach: (gtx 1070 = wydajność gtx 1660 6gb)
Przykład: gtx 1070: https://www.wykop.pl/wpis/45381755/nvidia-pcmasterrace-komputery-zaczelo-sie-postarza/
W internecie krążą już plotki, że nvidia w przyszły roku
@SanFable: brak oficjalnego wsparcia dla mnie szczyka poniewaz uzywam w grach reshade I pewien typek napisal shader rt ktory mozna uzywac we wszystkich grach wspierajacych reshade a najbardziej zalezy mi ja gta v.
@silentpl: hm? o co chodzi no nie kumam.
@Pawci0o: co do wsparcia najbardziej zalezy mi na programach aby byla wspierana Jak najdluzej, gry to sprawa drugorzedna.