Wpis z mikrobloga

@Iudex: ja w ogóle mam wrażenie, że zmienili układ świateł na skrzyżowaniach przed placem społecznym. Przejeżdżam tamtędy codziennie i od co najmniej miesiąca znacznie bardziej korkuje się skrzyżowanie Sienkiewicza/Wyszyńskiego, a przez Społeczny przejeżdżam na zielonej fali od muzeum po skręt w podwale.
  • Odpowiedz
Wyburzenie estakady nie zwiększy korków


@Iudex: na placu społecznym korek wciaż jest taki sam, nie wiem o co Ci chodzi. Tak samo było z buspasem na Traugutta. Na Traugutta korki sa takie jakie były. Magistrat stosuje retoryke "tu i teraz" i maja w dupie ze 100 metrow, 500 metrow wczesniej stoja auta. Pytanie bylo konkretnie o plac spoleczny, konkretnie o traugutta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iudex: ojtam ojtam nadal masz dwa pasy i nic to nie zmieni przeciez estakada tez miala dwa pasy, mowie ci wszystko bedzie ok, a wy przesadzacie z tymi korkami.
Przeciez ratusz robil symulacje i wizje lokalna jak to bedzie wygladac.

  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: mieszkam ponad 5 lat za estakadą i nigdy nie stałem na estakadzie w korku. Czy to w autobusie, czy swoim autem. Jeden cykl świateł przy urzędzie wojewódzkim i zawsze się przejeżdżało.
  • Odpowiedz
@Wychwalany

Tak samo było z buspasem na Traugutta. Na Traugutta korki sa takie jakie były.


Bzdura. Przed buspasami przejazd Traugutta zajmował ok. 5 minut. Teraz jak się przebiję w 15 to się cieszę. Nie wspomnę o większym przytkaniu Krakowskiej z jednej i pl. Wróblewskiego z drugiej.
  • Odpowiedz
Nie wspomnę o


@terr0r_dr0ne: o tym mówię. Miasto odpowiada na pytanie o Traugutta a nie o okoliczne drogi. Jak juz wiedziesz na Traugutta to leci sie tak jak przed wprowadzeniem bus pasów (z wyjątkiem dodatkowej sygnalizacji na mierniczej)
  • Odpowiedz
@Iudex: już nie wspominając o tym, co to się wyczynia na Wyszyńskiego na wysokości Nowowiejskiej, albo w lepsze dni od Damrota.
Czekam, aż korki zaczną się na Kromera i będą się ciągnąć aż do pl. Dominikańskiego. :|
  • Odpowiedz