Wpis z mikrobloga

@Rimfire: mozesz prosze naposac czym zasłużył? Wiem, że obecnością penisa, w sumie to retoryczne pytanie. Wykopki nie przegladały nawet pozostalych kandydatów, bardzo to widac po komentarzach.
  • Odpowiedz
chce ci sie przeglądać czyjś profil byle dało sie do czegos przyczepić


@lastro: Kiedy pluje się do mnie jakaś kuracyjka to lubię sobie sprawdzić jego wpisy żeby potwierdzić stereotyp. Do tej pory nie było jakoś zaskoczenia - z reguły jakiś spermiarz/fan chińskich bajek/koneser patostreamów. XD

PS, musiał cię nieźle dotknąć to co napisałem, że po ponad 40 minutach wróciłeś i dopisałeś jeszcze jeden komentarz z tłumaczeniem się.
  • Odpowiedz
mozesz prosze naposac czym zasłużył? Wiem, że obecnością penisa, w sumie to retoryczne pytanie. Wykopki nie przegladały nawet pozostalych kandydatów, bardzo to widac po komentarzach.


@Ohjeny: Jesteś jedną z tych lasek z konkursu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak w sumie to jeśli przeczytałaś komentarze pod jego fotką to tam ludzie napisali czym sobie zasłużył - pewnością siebie, ubiorem. W porównaniu z nim pozostałe kandydatki wyglądały blado i
  • Odpowiedz
@Rimfire: hahah a co to ma wspolnego z krytyką? xD
Co za dzban. Prezentujesz poziom typowego sfrustrowanego rpzegrywa i jeszcze sie komuś to przypisujesz
  • Odpowiedz
@lastro: To, że jesteś sfrustrowanym typem, który obsrał się z powodu temu, że jakiś ziomek z Krosna wygrał dzięki wykopkom konkurs oraz obraża użytkowników portalu nazywając idiotami mimo tego, że jest spermiarzem pytającym się na Wykopie co pisać do dziewczyny. XD
  • Odpowiedz
@Rimfire: nie jestem. Po prostu nie lubię dorabiania ideologii do takich akcji. Wiekszosc zaglosowala na niego na podstawie obecnosci penisa, a teraz czytam jaki to dobry czlowiek , inteligentny, rekin biznesu, rodzinny i przyjacielski. I to wszystko na podstawie 2zdjec w zbyt duzych ubraniach
  • Odpowiedz
nie lubię dorabiania ideologii

- @Ohjeny

mozesz prosze naposac czym zasłużył? Wiem, że obecnością penisa, w sumie to retoryczne pytanie.

- też @Ohjeny

XD skąd wy się bierzecie?
  • Odpowiedz
nie ukrywał, że glosujecie na niego bo to facet.


@Ohjeny: Hola hola, jakie WY? Ja na niego nie głosowałem (ani na żadną z jego kontrkandydatek, żeby było jasne). To raz. A po drugie, to przestań być seksistą i zarzucać komuś, że głosował na kogoś ze względu na płeć. To jest obrzydliwe.
  • Odpowiedz