Wpis z mikrobloga

@Paayor: @ShineLow: " Zespół Orzekający stwierdził, że w komunikacji reklamowej nie powinno się używać sygnałów dźwiękowych alarmowych zarezerwowanych dla pojazdów uprzywilejowanych, aby nie dezorientować kierowców, a co za tym idzie nie narażać ich na niebezpieczeństwo."
https://www.radareklamy.pl/uchwaly-ker/2016/uchwa%C5%82a-nr-zo-61-16-w-sprawie-reklamy-firmy-olimp-laboratories-sp-z-o-o

Czyli da się zabronić, tylko że powinno to być odgórne, a nie dopiero jak jakiś słuchacz pozwie reklamodawcę...
@Paayor: bo radio to syf, od momentu jak ktoś mądry wymyślił typ programu CHR to poziom radia spada po równi pochyłej. Playlista ta sama od 30 lat plus to za co aktualnie płacą wytwórnie żeby puszczać w koło do porzygania, poprzedzielane reklamami (od grzybicy pochwy do pieluchomajtek dla seniorów) do tego jakiś bezbek w stylu polskich kabaretów: "hehe śmieszny żart chłop będzie udawał babę i zadzwoni do sklepu z gwoździami zapytać
@Paayor: Może i tak nie powinno być, ale przecież to trzeba być przygłuchym żeby nie rozróżnić czy źródło syreny jest w aucie czy na zewnątrz.
@Paayor: Jest coś jeszcze gorszego. Jedziesz o siódmej rano autobusem, jeszcze śpisz, pragniesz ciszy i spokoju a tam kierowca włączył radio a w radiu #!$%@? swoje "dowciapy" jeden z tych współczesnych radiowych wesołków po amfetaminie.
@Paayor: ja mam taki kabelek z jackiem z dwoch stron i radio stare jakies z 2006. Podlaczam kabelek do radia, z drugiej strony do telefonu, wlaczam spotify czy z pamieci telefonu odtwarzam i elo. A telefon sobie siedzi w uchwycie. Radia unikam, bo nie ma w polsce radia ktore nie jest silnie upolitycznione w jedna albo druga strone.
@Paayor: transmiter FM to rzeczywiście gowno i nie warto kupować ale pomysł o radiu z wejściem na mini Jacka albo pena, ja za 150zl kupiłem całkiem porządne pioneera i przetrwało 2 samochody a komfort słuchania własnej muzyki bez reklam jest bezcenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)