Wpis z mikrobloga

@Analityk dotychczasowe moje doświadczenie z klasą D nie jest najlepsze, ale może dlatego, że do tej pory bawiłem się tanimi końcówkami mocy z Chin. Jakość dźwięku w większości z tych wynalazków jest fatalna. Do tej pory chciałem kupić dwie końcówki mocy oparte na tda2050. Ale może są jakieś inne lepsze pomysły. Kolega wyżej pisał o TA2024 i jest to ciekawa opcja tyle, że już gotowa.
@GryfnySzac: TA2024 to klasa D tylko ponoć lepsza. Fakt, że jest to do kupienia to już dużo. Tylko, że przy 12V szału nie ma. Na głośnikach 8omów przy niskim THD masz 5 do 6 W mocy RMS. Sam oceń czy nie warto zainteresować się czymś faktycznie na TDA2050 i dodatkowym transformatorze z symetrycznym uzwojeniem. W ogóle, to masz mnóstwo opcji, nie wiadomo co doradzić. Czy to do domu? Czy do kompa?
dotychczasowe moje doświadczenie z klasą D nie jest najlepsze


@GryfnySzac: Miałem TA2024 i było bardzo fajne, niestety zjarałem, w sumie nie wiem dlaczego (opcje są 2, albo to wina zasilacza, bo paru używałem i w jednym chyba padła stabilizacja i ponad 13V poszło, ewentualnie zwarcie, bo obudowy to nie miało) I znów kupiłem najtańszą płytkę tym razem na secie TK2050, napęd już konkretnie na 24V, to przy pełnej mocy 3A brakuje...