Wpis z mikrobloga

  • 223
Siemanko tramwajowe świry ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziś przypadł mi wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju #tramwaj dwukierunkowy w Krakowie, który ma dwie różne kabiny :D
Nie pamiętam dokładnie czemu tak, ale wiem że podobno miał jakąś poważna kolizje i przez to wygląda jak wygląda, no cóż... Ale za to jeździ na najlepszej linii dla motorniczego ofc xD czyli 72 :D

obci - Siemanko tramwajowe świry (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dziś przypadł mi wyjątkowy, jedyny w s...

źródło: comment_dC1Su5JL08apCkckis1cBhChK8yMci2v.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BeDoEl tak dokładnie linia 74 uwczesna, była tylko na miesiąc przed wyborami na prezydenta miasta (przypadek? XD) ale jeszcze wtedy nie jeździłem nimi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Czerczil 6k koszt około, z czego połowę oni płacą jak podpiszesz umowę ze będziesz pracować przez minimum 2 lata, wygląda praktycznie identycznie jak na kat. B. Tylko dwa razy więcej teorii i praktyki i kilka dodatkowych egzaminow
@unluckysoap znajdź mnie to jasne ( )

Co do wyglądu porównaj sobie inne wagony gt8n z Krakowa, zupełnie inaczej wyglądają plus kabina jest jedyną w swoim rodzaju, połączenie przed i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obci: zajebiście wygląda, ale ja lubię bebechy na wierzchu. Byłoby pięknie gdybyś pokazał co ten potwór kryje pod maską(:
  • Odpowiedz
@obci: A JA SIĘ PYTAM KIEDY OTWORZĄ TE ZASRANE TOROWISKO NA STRADOMIU !!!111!!11
p.s. - pozdro ze słomianej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@stsgol czasem czasem :D
@szad7 oj już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem
@dulu wyżej pisałem podobno 9 grudnia
@Czavel oj dużo dużo w tym miesiącu już chyba 5 raz xD a co najlepsze jutro znów xD
  • Odpowiedz