Wpis z mikrobloga

Seweryn jaki jest, każdy widzi. Na pewno chciał coś stworzyć z Marlenką, bo połknął te bajeczki o rodzinie itd., a chłop ewidentnie szuka stabilizacji w życiu. Z Dianką postąpił #!$%@?, ale za akcje z Cyganką nie można go ewidentnie winić. To niezrównoważona kretynka i na szczęście w porę sie zorientował co jej we łbie siedzi. Nie życzę nikomu związku z borderką, naprawdę wiem co mówię. Przy tej ich kłótni nad stawem miałem flashbacki z dram z moją ex o byle gówno, np. taka a nie inna emotka w wiadomości.
#rolnikszukazony
  • 15
  • Odpowiedz
@ajatollah_chomeini: co tu opowiadać. Przy każdej kłótni telefon do swojej i mojej rodziny ze niby ją bije, np gdy ugryzłem ją w łóżku to psychiatrze powiedziała ze tez ją bije. Jak byłem padnięty po pracy i nie miałem siły oglądać z nią filmu to co 5 minut na ryj zimna woda ze szklanki. Bardzo rzadko spożywam alkohol, gdy byliśmy na 90 urodzinach mojej cioci(ze 30 osób było) to po 3 kieliszku
  • Odpowiedz
@ajatollah_chomeini: przed ślubem aż tak źle nie było. A leczenie wyglada tak ze miała leki podobne do tych na CHAD, ale one jedynie powodują ciut mniejszą wybuchowość charakteru(gdzie i tak i tak jest masakra)Na border lekarstwa nie ma. Generalnie #!$%@? i odradzam takich związków, w rok schudłem 12 kg, straciłem znajomych, rodzine. mam uraz i problem z odblokowaniem się do do kobiet. Co prawda poznałem w końcu jakąś ale czasem coś
  • Odpowiedz