Wpis z mikrobloga

Co to w ogóle za plaga tych wszystkich tłuków, którzy nie potrafią poprawnie odmienić przez przypadki? Coraz częściej natykam się na głąbów piszących np. "wszystkim ludzią" albo "tym dziewczyną". Jeszcze 8-10 lat temu ciężko było się natknąć na coś takiego, a dzisiaj nie ma dnia żebym nie miał chęci wydłubać sobie oczu. Nosz ku*wa, MARZY mi się jakaś ogólnopolska akcja, z billboardami, w telewizji itd., żeby uświadamiać #!$%@? imbecyli i analfabetów. #grammarnazi
  • 77
@Czu-Czu: kiedyś były podobne problemy i wtedy był to efekt nakazu czytania lektur, które mało kto czytał bo zajmowały sporo czasu, a ortografii, poprawnego pisania, znaczenia słów i poznawania nowych to mało co uczyli. Lepsze były uczenie na pamięć wierszyków w podstawówce i średniej.
@Harmonia Nie miałem tu raczej na myśli pracy w Biedrze czy na paleciaku. Pomyśl o obleganych stanowiskach, gdzie szef ma na biurku ze 100 aplikacji i na przegląd każdej może poświęcić maks kilka minut swojego czasu. W końcu otwiera Twoją, czyta a tu sruu, coś takiego. Ja bym osobiście wypie*dolił do kosza bez dalszego czytania¯_(ツ)_/¯
Im większa konkurencja, tym ostrzejsze kryteria oceniania, bo JAKOŚ trzeba odstrzelić te 99 aplikacji. Jeżeli, dajmy na