Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arteria: znaczy wiesz :P hamburger jest zrobiony z trawy

bułka w oczywisty sposób jest z ziarna czyli z roślin + woda + drożdże
sos pomidorowy jest z pomidorów
ser jest zrobiony z mleka, mleko jest od krowy, a krowa jest cała zrobiona z trawy i dzięki trawie daje mleko
pomidor, sałata, cebula to w oczywisty sposób rośliny
kotlet jest zrobiony z krówki a krówka jest zrobiona z trawy

hamburger = sałatka
@Arachnofob: kobiety we wszystkim maja latwiej w zyciu

Nie sa wzywane do wojska, nie podejmuja ryzykownych prac lub bardzo rzadko (strazak, gornik, ratownik, kierowca), sa traktowane jak ksiiezniczki przez caly system kulturowo spoleczny, nawet dresy to bialorycerze sa gotowi spuszczac #!$%@? za nieustapienie ksiezniczce ok teraz generalizuje ale taka prawda ze #!$%@? ze kobety to w zyciu nie uderza. Nawet za ruchanie dostaja pieniadze, mezczyzna musi #!$%@? na #!$%@? wie jaki
Nie sa wzywane do wojska,


faceci też

nie podejmuja ryzykownych prac lub bardzo rzadko (strazak, gornik, ratownik, kierowca),


z własnego wyboru i nie jest to przejaw dyskryminacji... próbują twierdzić, że wykonując gorzej płatne prace są dyskryminowane, ale nikt normalny nie da sobie tego wmówić bo są na to badania, że w Polsce kobiety są najmniej chyba najmniej dyskryminowane ze względu na płeć w pracy.

sa traktowane jak ksiiezniczki przez caly system kulturowo
@GHan: miałem kiedyś podobną sytuację. Dziewczyna nie kryjąc tego że ma chłopaka leżała u mnie w łóżku, sama się do niego wpraszając nagle wstała i wyszła z pokoju i słyszę
Bardzo słodkim głosikiem: "misiu, ja dzisiaj będę spala u (jakieś imię), jestem bardzo zmęczona"

Aż mi było głupio. Dziewczyna na pozór grzeczna.