Wpis z mikrobloga

8Witam wszystkich serdecznie, z racji faktu, iż nie mam 10 lat na wykopie ani właściwie nawet roku, i u mnie przyszedł czas na #rozdajo. Mam do oddania POTĘŻNY router bezprzewodowy, jedynej słusznej marki tp-link. Router jest używany, ale sprawny służył mi przez lat 4 podczas których ciężko pracował na swoje utrzymanie, wiszące u mnie za regałem i całkowicie bezszelestnie, realizował żywe potrzeby mojego mieszkania na dostęp do internetu. Z racji tego, iż Nie jestem ani programistą ani tym bardziej graczem, router ten po zakupie nowego sam mnie o to poprosił, gdyż uzyskał samoświadomość.
Nie będąc głuchy na jego oczekiwania, pozwoliłem mu ruszyć dalej w drogę zwiedzać kolejne Mac adresy i DNSy.

Ale żeby nie było za prosto oddam go osobie która wklej naprawdę śmieszny obrazek, najwyżej plusowany lub taki który rozśmieszył mnie do łez. Jeśli będzie duża konkurencja użyję mirkorandom lub innej szukajki.


Bierze udział każdy, łącznie z zielonkami, losowanie bądź wybór nastąpi w niedzielę o tej porze, powodzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakbym zapomniał to Przypomnijcie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zadarmo #wifi #router
s.....r - 8Witam wszystkich serdecznie, z racji faktu, iż nie mam 10 lat na wykopie a...

źródło: comment_yRvVFgTTOgj7RIHeOuvkLmnzXABI23zp.jpg

Pobierz
  • 35