Wpis z mikrobloga

@Misjonarzz: Wiedziałem, że po relic można spodziewać się wszystkiego, dlatego nie czekałem na tego potworka w ogóle. Niedawno #!$%@? serię Dawn Of War, więc czas rozwalić kolejną kultową serię. Według mnie tylko Ensemble Studios powinno móc wydać kontynuację z takim planem, jaki mieli na nią kiedyś. Wiem, że studio już nie istnieje ale powinni zebrać tych ludzi i dać im wolną rękę, by stworzyli znów legendę.
@Chemical_Brother: Albo Big Huge Games, które wypuściło dodatek Asian Dyansties, który był zajebisty. Niestety też nie istnieje. #!$%@? gram w trójkę w multi z przerwami od 2007 roku i spodziewam się naprawdę godnego następcy. Najważniejsze by mechaniką nadrobili, na grafę można przymknąc oko.
@Misjonarzz: Nie wiem, po tym gameplay'u to wygląda na totalny regress. Trójkę kochałem od premiery i męczyłem wiele lat. Grafika do dziś nie straszy a nie robili tu żadnego remastera. Dwójkę też kocham. To tak jakby się miało dwójkę dzieci, tylko różnych w charakterach. To było to, zupełnie inne gry a jednak kultowe i zupełnie różne.
@Misjonarzz: Tak, dokładnie. Najgorsze, że w książeczce z mojego wydania z 2005 części trzeciej był opis, że planowali już IV i V. Założę się, że mieli jakiś zamysł i innowacyjne pomysły, dlatego każda część była inna a to... To będzie mix różnych gierek z gównianą oprawą i budyneczkami nie pasującymi skalą do jednostek. Gówno relic.
@Chemical_Brother: W książeczce IV miała być w przyszłosci. Moim zdaniem też byłoby to do dupy. Gdyby to zmieścili między Napoleonem a pierwszą wś. to git. Poważna realistyczna grafika jak w III bez laserów by pasowała. Ta zabudowa "osady" w trailerze mi jakoś nie pasuje całkowicie. AOE Online 2.0. Mają plany na remaster III. Ciekawe co tam #!$%@?ą.