Wpis z mikrobloga

Doczłapałem się na koniec sezonu do 4 honorka. Chyba wyżej się nie dało grając aktywnie z 2 może 2 i pół miesiąca w sezonie. Zastanawiam się co wy #!$%@? tam na czatach, że macie 0 albo 1 poziom. W tej grze przecież się #!$%@? nie da bana dostać za bycie toksycznym. Chyba co drugą grę mówicie swojemu teamowi, że całą rodzinę wysłalibyście im do obozu koncentracyjnego czy coś.
#leagueoflegends
RobieZdrowaZupke - Doczłapałem się na koniec sezonu do 4 honorka. Chyba wyżej się nie...

źródło: comment_H4i6iP0xNSSoG74EUEhFvrb9pW3DPP8I.jpg

Pobierz
  • 16
@scc322:

Nie musisz na czacie glupiej gierki bronic swojego husarskiego honoru.

nie, nie muszę, ale naturalne jest że coś odpowiem, zareaguję, z kolei nienaturalne jest walenie mutów bo ojej bana mi dadzą, to się nazywa godność
@scc322: jakiego wyzywania? nie masz pojęcia za co się w tej grze bany wyłapuje i sobie wyobrażasz że się wyzywam z każdym debilem. po prostu normalnie odpieram jego zarzuty i punktuje jego błędy i za to bany dostaje, czasami na odczepkę rzucę co najwyżej "fu" albo "shut up", jakby były bany naprawdę za wyzywanie to ja paradoksalnie bym prawdopodobnie banów nie dostawał bo by nie było tyle dzieciaków wyzywających, ale ta
@Sinti: Za jedna grę nie dostaje się bana, widocznie w innych coś przeskrobałeś, a ta wrzuciło jako wypełniacz. Grałem w to kilka ładnych lat i w życiu żadnego nie dostałem. Gdyby nie kilku moich znajomych, co to „powinni być diamentem ale siedzą w silverze bo w każdej grze team im gry przegrywa”, to nawet bym nie wiedział, ze riot banuje toksycznych graczy. Ci co się na ten system skarżą w zdecydowanej
@scc322:

wystarczy nie feedować

ale powiedz mi, dlaczego wypisujesz głupoty skoro ewidentnie nie masz zielonego pojęcia o tym o czym mówisz? sorry no ale jak sam piszesz nie dostałeś żadnego bana, z tego co piszesz wyraźnie widać że nawet nie masz pojęcia za co bany się dostaje... mutujesz wrogów i nie spotyka cię ten problem, ok, twoja sprawa - ale przestań wypisywać bzdury bo zwyczajnie nie wiesz o czym mówisz i
@scc322 chłopie, ty rozumiesz że juz z tego co piszesz wynika że nie wiesz o czym piszesz? to że napisałeś że bana nie dostałeś to tylko dopełnienie całości.

tak na szybko bo z fona mi się rozpisywać niechce - wspomniałes o niefeedowaniu, jakbyś chociaż minimalnie znał temat to byś wiedział że za feedowanie niema bana, ba nawet za intowanie niema o ile nie robisz tego dosłownie w każdej grze, a z twoich
@scc322: nigdy nie słyszałem, żeby ktoś dostał bana za feedowanie XD wielokrotnie miałem nieprzyjemność reportowac ludzi w elo plat+ nawet w diamencie biegających pod nexus od 5min i nigdy nie dostałem feedbacku. Jedyne co to akcja z mainem singeda na NA gdzie dostał bana za granie nim na supp mimo 55% wr btw głośna sprawa
@scc322: i co ja mam ci powiedzieć tera? no nie wiesz o czym mówisz, tak jak ci wspomniałem, to że coś ci się wydaje to nie znaczy że tak w rzeczywistości jest, poczytaj sobie zainteresuj się tematem i sam zobaczysz
np. tak na szybko: https://www.youtube.com/watch?v=BQ5LXCMwZP0 - konto tego gościa i jego premade usunęli dopiero po tym jak ten filmik popularność zdobył