Wpis z mikrobloga

Gdzie oprócz nofluffjobs i justjoinit szukać ogłoszeń w #pracait? Uczę się #ruby #rubyonrails i trochę #!$%@?łem bo myślę że za wcześnie zacząłem wysyłać cv, zrobiłem kilka zadań rekrutacyjnych, przeszedłem jakieś etapy rekrutacji byłem na rozmowach, ale ostatecznie pracy nie dostałem. Myślę że potrzebuje jeszcze z 2,3 miesiące na usystematyzowanie wiedzy i znów uderzę. #naukaprogramowania
  • 12
@lose_is_improve: Jakiś taki trend jest, kilku znajomych po bootcampach oraz kilku którzy sami się uczyli nie mogą znaleźć roboty. Z tego co wiem to firmy szykują się na prognozowane spowolnienie gospodarcze i będą nawet lekkie redukcje. Znajomy który ma rok doświadczenia w javie znalazł prace dopiero po 2 miesiącach, na mniej korzystnych warunkach.

Imo będziesz miał problem
@lose_is_improve: Czas skalpować na giełdzie, bo jak widać etat nie ma sensu, wielkie wymagania, szukają geniuszu i jakieś 3k na start. Żart. Możemy zrobić kilka botów i zarabiać na spekulacji, mam różne pomysły, gdybyś chciał w to wejść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r3solver: No to się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
We Wrocławiu nie mam żadnego odzewu na CV, w Warszawie mam problem z ogarnięciem wszystkich rozmów, bo mam ich zwyczajnie zbyt dużo xD
Jeszcze bulldogjobs. Poza tym jeśli chodzi o LinkedIna możesz zapraszać do kontaktów lokalnych rekruterów dołączając notkę o tym, że szukasz tego i tego i się polecasz. Będą Cię sobie wyrywać :D