Wpis z mikrobloga

Mireczki znacie może jakieś ciekawe książki, opracowania, pdfy objaśniające na czym polega cyfrowe przetwarzanie sygnałów, teoria sterowania itp? Generalnie rozumiem co nie z tej dziedziny, ale raczej poruszam się po niej jak przez mgłe. Tu coś wiem, tu czegoś nie wiem. Potrzebuje takiej książki, która wytłumaczy mi to jak krowie na rowie, dzięki której uporządkuje swoją wiedzę. Może być również w języku angielskim.
#pwr #studbaza
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tytyka: darmowe, szwajcarski uniwersytet to robi, teoretycznie matma dość dobrze stoi więc eleganckie wrażenie sprawia mnie pokonały pierwsze zadania teoretyczne xD
Ogólnie tylko ostrożnie klikaj bo certyfikatu nie musisz wyrabiać, jest opcja free audit i ona Cię interesuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tytyka: jeżeli chodzi o DSP, w ogóle o przetwarzanie sygnałów to książka Szabatina. Bardzo merytoryczna, ale niestety mało przystępna ze względu na pełno matematycznych definicji i wyjaśnień. Alternatywą jest książka. Kolejna, z której korzystałem to Wprowadzenie do DSP Lyonsa. Tutaj już jest wytłumaczone przystępnie, bez matematycznej otoczki. Na pewno na sam początek sporo rozjaśnia i uczy. Jest jeszcze książka Zielińskiego o DSP, ale nigdy z niej nie korzystałem.
  • Odpowiedz