Wpis z mikrobloga

Mireczki polecicie jakiś niedrogi interfejs OBD2?

Do Nissan Almera z 2003

Na allegro tyle tego, że jebla idzie dostać, najlepiej jakby był i z usb i z bluetooth

Chodzi mi w zasadzie tylko o to, żeby błąd odczytać - przyczynę usterki przed wizytą u mechanika

Zapalił mi się check engine i silnik gaśnie jak sie nagrzeje, na zimnym chodzi dobrze

Może ma ktoś jakieś doświadczenia, dzięki z góry

#motoryzacja #samochody #nissan #almera #obd2 #warsztat #serwis #cytrynigumiak #mechanikasamochodowa
Pobierz Ksemidesdelos - Mireczki polecicie jakiś niedrogi interfejs OBD2?

Do Nissan Almera...
źródło: comment_fyTTrnfdDvcHdc4UEOG53iCHiqOrLc6i.jpg
  • 10
@Ksemidesdelos: w zasadzie jakikolwiek. Po co ci USB, jak ten najmniejszy najtańszy niebiesko-przeźroczysty bluetoothowy, z komórką z androidem i choćby darmowym torque albo innym softem odb - zrobi dokładnie tyle samo, tyle ile potrzebujesz, a nic więcej nie uzyskasz na usb przez tego typu interfejsy
najtańszy niebiesko-przeźroczysty bluetoothowy


@hrumque: te za 20zł mają mieszane opinie że działa albo nie, z przewagą na nie

a ten z mojego obrazka kosztuje 130zł ale ma na allegro same dobre opinie

warto taki piniondz wydać? wydaje mi sie ze przyda sie w przyszłosci, chyba ze polecisz jakis inny ponizej 100?
te za 20zł mają mieszane opinie że działa albo nie, z przewagą na nie


@Ksemidesdelos: to się reklamuje i ma działać.
Kupiłem takich (po 3-4$) od chińczyka już z 10, i fakt że jeden nie działał - po otwarciu od razu było widać dlaczego: beznadziejne luty i styki od złącza ODB nie miały połączenia z płytką drukowaną. Przelutowane poprawione - i działa. A co do "zawartości" to jest dokładnie 100% to
@archanger: działa, śmiga pięknie, dopiero przyszła mi przesyłka

Wyświetla mi błąd P0300, teraz moja Almerka nie odpala już w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°) wcześniej tylko gasła na nagrzanym silniku

Ehh, wszystko mechanicznie w niej zrobiłem, zawieszenie, wydech, sprzęgło, wymiana pasa przedniego, wydawało się, że teraz już tylko lać benzynę i jeździć... a tu nagle awaria przy silniku... załamać się można ( ͡° ʖ̯ ͡
Pobierz Ksemidesdelos - @archanger: działa, śmiga pięknie, dopiero przyszła mi przesyłka

W...
źródło: comment_I1CYda8pqks2QzlWG7efG7m8C8KgM3Sg.jpg