Wpis z mikrobloga

Mircy, problem mam tego typu, że mój #rozowypasek dał się nabrać na #oszustwo internetowe i przelała oszustowi podszywającemu się pod jej koleżankę #blik iem tysiaka, ciekawa sprawa, jak wyglądała cała sytuacja, bo różowy był u koleżanki, która cienko stoi z kasą, zaproponowała jej, że pożyczy jej trochę siana do lepszych czasów, tamta odmówiła, a mój różowy zakończył rozmowę stwierdzeniem: "Napisz, jak będziesz potrzebowała, to Ci przeleje kasę" i poszła do domu. W drodze dostała wiadomość na msg z profilu tej koleżanki, że jednak skorzysta i żeby ta jej przelała, umówiły się na blika i cyk- przelała. Z konta zniknął tysiak i dopiero gdy z profilu koleżanki oszust napisał jeszcze raz, że nie udało się zrealizować tego blika, a różowa widziała że kasa z konta zniknęła- zadzwoniła do zdziwionej koleżanki, która nie miała pojęcia o żadnym bliku, tysiaku itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to zgłaszamy na bagiety, bagiety mówią że marne szanse, no ale ustalili przynajmniej gdzie- #poznan ulica grunwaldzka no i wizerunek typa, który wypłacił kasę, po miesiącu udało mi się go (wizerunek oczywiście) wyciągnąć z prokuratury - wkleje trzy foty złodzieja robione bankomatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w chwili wypłacania.

#csiwykop ma pomysł, co można jeszcze zrobić? #kiciochpyta bo #oszukujo strasznie w internetach tera może #wykopefekt ?

Mirkowy_Annon - Mircy, problem mam tego typu, że mój #rozowypasek dał się nabrać na #...

źródło: comment_fmLIUaeyrs10AHcSGhvbQmnW0Hz3zRfi.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirkowy_Annon już nie mogłem edytować, ale rzeczywiście pasuje twz grunwaldzką obok stadionu, tam tez sa podobne zabudowania. A bagiety to chyba maja po prostu adres bankomatu wiec sie nie mylą raczej ;P
  • Odpowiedz
  • 128
@Mirkowy_Annon swoja drogą, mamy XXI w., Komórki za 500zl mają aparaty 4K, a bankomaty, ktore sa regularnie wykorzystywane do oszustwa nagrywają wideo ziemniakiem (°°
  • Odpowiedz
@Mirkowy_Annon no nie nie mylę sie, to jest kurna Głogowska przy MTP. Jak nic. W tle jest budowany ataner + 2 atanery wybudowane. Tory tramwajowe i trakcja podwieszona na charakterystycznych słupach mostu dworcowego. Brakowalo mi tylko widocznej Avenidy, ale jakość jest tak c-----a ze mogła zniknąć. Na jednej fotce po lewo widać ledwo bo ledwo ale elewację Avenidy też charakterystyczna. Wez sie jeszcze upewnij na bagietach czy dobrze szukasz ( ͡
  • Odpowiedz