Wpis z mikrobloga

@Andczej: no kurde niby tak, teoretycznie gdzies moze byc wypadek, ale pytam, bo moze sa tu ludize ktorzy w miare regularnje jezdza ta trasa i sa moze w stanie powiedziex ile taki przejazd zazwyczaj zajmuje
@ehhhh: ja jeżdżę w drugą stronę z Bielska przez Krk jadę to dwie h trzeba liczyć ale to też zależy od sytuacji na drodze. Ja jeżdżę przez kalwarie wado, możesz zobaczyć jeszcze przez Oświęcim drogę bo parę osób taka poleca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ehhhh: jedna cholera którędy pojedziesz.
Z matecznego dwa tygodnie temu w poniedziałek o 7 wyjechały dwa auta.
Czas dojazdu 2:20 przez Wadowice przez a4 kilka minut szybciej
Jedź przez Wadowice bo taniej i nie jedz żadnymi objazdami tylko tnij prosto przez Kozy. Jest remont ale da się przejechać.
@ehhhh: Skawina-Przytkowice-Witanowice-Frydrychowice-Wieprz-Nidek-Kęty-Pisarzowice

Stoisz chwilę w Kętach w centrum i przed wjazdem do Bielska. Może trochę dłużej niż Kalwaria->Wadowice ale jedziesz płynnie cały czas.
Skawina-Przytkowice-Witanowice-Frydrychowice-Wieprz-Nidek-Kęty-Pisarzowice


@ehhhh: @micelangeloB: bez sensu przez Frydrychowice, Wieprz i Nidek. Z Wadowic jedzie się prosto na Andrychów, potem odbija na Czaniec (żeby ominąć Kęty) i dalej prosta droga do Bielska. Czasem tamtędy jeżdżę, większych korków w kierunku Bielska nigdy nie uświadczyłem. Największy korek będzie tylko na Krakowskiej wjeżdżając do Bielska, ale tego za bardzo nie da się ominąć bez nadrabiania kilkunastu kilometrów, a prawdopodobnie i tak się trafi na korek,
@ehhhh: przez skawine, wyjedziesz w krzywaczce i dslej juz ogien przez oswiecim. A jak nie to obwodnica i na zakopianke, teraz tam sie mniej korkuje bo pozmieniali i caly czas przy zjezdzie jest zielone i idzie jakos.