Wpis z mikrobloga

@qmato GoLS i 4fun który zawsze spinowal podczas turniejów i się zarzekal że tego nie robił. Dobre czasy. Ja głównie siedziałem w T i shJ. Tylko za cholere nie pamiętam jak nazywała się mapa z 4 portalami na różne areny gdzie grało się głównie klanowki.
cloudshark


@qmato @Marek_Atencjusz: Nie. To nie była ta mapa. Chociaż podobna. Lobby było jakby "w kosmosie" portale były z tego co pamiętam w 4 kolorach (a może i źle pamiętam?). Jedna sala miała windę i tara widokowy z której można było oglądać walkę, druga zaś miała trybuny i wielką arenę na której rozgrywało się 2v2; 3v3 itp.Szukam w googlach ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy.
@Marek_Atencjusz: No to gadasz z weteranem. Ja zacząłem świeżo w 2002 jk2, jak wyszło jk3 od razu w 2003 roku na niego przeszedłem i skończyłem około 2007 roku kiedy wyszedł Team Fortress 2. Wtedy połowa sceny jk3 przeszła na tf2 :)
Pozdro BoLS FoR shJ ]T[ 333 #pdk


@v0odo0: Jeszcze NoLimit i jeden z najlepszych staffowcow w Europie, Cube ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z 333 pamiętam Syq a z FoR mi nicki wszystkie uleciały z głowy
@udgz: w FoR mieli parcie na nicki z podwójnym ZZ. FroZZt był tego przykładem. Chociaż ich TL był ArchoN. Do dziś pamiętam imbę jak pozamieniali się nickami na klanówce a innym razem ktoś na ich forum wrzucił filmik z propagandy hitlerowskiej wstawiając ich twarze między innymi w furhera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w FoR mieli parcie na nicki z podwójnym ZZ. FroZZt był tego przykładem.


@v0odo0: Sam jako młody gnój byłem pod wrażeniem FoR i miałem nick gr4tzz xD