Wpis z mikrobloga

Serce mi pęka na myśl, ze niedługo mogę go stracić.
Moj najcudowniejszy przyjaciel od 11 lat. Byl przy mnie gdy zdawałam maturę, rozstałam się z chłopakiem, wyjechałam na studia... Otwierał ze mną wymarzoną kawiarnię, dumnie nosił muchę w dniu mojego ślubu, a teraz cierpliwie znosi głaskanie mojej 2 letniej córki.

Dziś jedziemu do kardiologa, bo ma chore serduszko. Jest leczony od paru miesięcy, a wczoraj miał zapaść.
Trzymajcie kciuki za mojego małego, kochanego Tośka

#psy #smutnazaba #feels
elpoliko - Serce mi pęka na myśl, ze niedługo mogę go stracić. 
Moj najcudowniejszy ...

źródło: comment_KRcSjbKNuWkx64ShCFSwYXHVWRON2hX5.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elpoliko: Ale mnie feels zlapały. W lipcu pożegnałem swoją przyjaciółkę (też shih tzu), ktora właśnie chorowała na serce. Miała 15 i doszły inne choroby, walczyła dzielnie ale w końcu choroba i starość wygrały i musiałem podjąć najtrudniejszą w życiu decyzję() Do dzisiaj mnie trzyma smutek. Trzymaj sie mirabelko, oby wszystko było dobrze. Poglaskaj psiaka.
  • Odpowiedz
Ten kto nie miał psa czy kota czy innego zwierzęcia które trochę może z tobą życia przeżyć to nie zdaje sobie sprawy jaka to jest więź, co nas łączy z takim stworkiem...
  • Odpowiedz
Odpowiem Wam wszystkim ogolnie, bo nie wiem kto chce, a kto nie chce być wołany.
Niestety nadchodzi czas pożegnania. Zostało mu w najlepszym przypadku maksymalnie parę miesięcy, na kolejny rok nie mamy juz niestety co liczyć. Dziękuję Wam za wsparcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@elpoliko:

Niestety nadchodzi czas pożegnania. Zostało mu w najlepszym przypadku maksymalnie parę miesięcy,


Smutne(,), postaraj się cieszyc każdym pozostałym dniem, które Wam zostały.
  • Odpowiedz