Wpis z mikrobloga

#redminote5
#xiaomi

Wczoraj stalo sie cos dziwnego z moim Xiaomi. Odblokowuje poprzez odcisk palca albo kod do wpisania.
Odblokowanie palcem działalo, ale kod PIN robil cos dziwnego. Po wpisaniu prawidlowego kodu ekran robil sie znowu czarny, a telefon sie blokowal...
Probowalem zmienic, ale zeby zmienic musialem podac kod(ten sam), rowniez nie dzialal... Zeby wiec zmienic kod musialem zalogowac sie na konto Mi. Dopiero po zmianie kodu na nowy(ten sam) zaczelo dzialac. Design blokady tez sie zmienil....

Dzisiaj dziewczyna na tym samym modelu, tylko nowszym MIUI ma to samo.
O co moze chodzic?
  • 5
@abcdefghijklmn8 o nic nie chodzi. Mój RM5 też czasami ma dziwny odpał: czasami rozkalibruje ekran, czasami zamuli czujnik oświetlenia, czasami nie łapie gest wywoływania listy otwartych aplikacji itd itd. Taki problem jak Twój też miałem raz - pomógł restart.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abcdefghijklmn8: u mnie od kilku dni nie działa opcja narysowania pinu w aplikacjach, tzn. nie mogę np. sprawdzić hasła zapisanego w chrome bo trzeba tam narysować pin telefonu. Teraz sprawdziłem i nie mogę nawet wejść w ustawienia blokady, pojawia się ten sam błąd, że coś nie działa. Stale coś nie działa w tym telefonie, nigdy więcej xiaomi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@partisan: też bym pomyślał, że o nic nie chodzi i że to jednorazowy "odpał", aczkolwiek dwa telefony w ciągu dwóch dni to chyba średni przypadek.

W każdym razie, u siebie musiałem walczyć z kontem Mi i zmieniać, u dziewczyny po reboocie wszystko wróciło do normy.