Wpis z mikrobloga

Dziś idę na USG, dowiedzieć się czy zostało mi 3 miesiące życia (trzustka), czy #!$%@? dyskomfort i prochy do końca życia a ten ból w plecach, pod lewą łopatką, to tylko zwyrodnienie kręgosłupa albo jeszcze co innego. W sumie, to jest mi obojętne. I tak jestem kompletnie zrezygnowany. Dejta pare plusów na odwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 187
@Szpeju: ja pieprzę, jak można takie rzeczy w ogóle pisać...

@arti040: trzymaj się ziomeczku, też robiłem jakiś czas temu USG pełen strachu, również z objawami niedomagającej trzustki (które sam sobie zdiagnozowałem z doktorem Google... () ), miałem różne dolegliwości i bóle które według Google'a miały wspólny mianownik - rak trzustki. Na szczęście moja szustka i siudemka są zdrowe, a te dolegliwości miały inną naturę.
No a
@arti040: akurat zmiany w kregoslupie, z zaawansowanymi zwyrodnieniami wlacznie, mozna swietnie ogarnac fizjoterapia. Lekarze gowno wiedza w tym temacie i czesto skazuja na szachy jako maksimum ekstremalnego wysilku, kiedy tak naprawde cialo mozna wyprowadzic do normalnego funkcjonowania
@arti040 jeśli masz zamiar przeżyć dłużej to polecam to co mi pomogło w podobnym bólu pod łopatka.

Przeswietlenie lub rezonans coby sprawdzić jaki jest problem realnie w kregoslupie. U mnie były zwyrodnienia i przesunięcia krążków itp.

Fizjoterapeuta - masaże rozluzniajace mięśnie i to w sumie 10 masaży pod rzad w ciągu miesiąca.
Następnie chiropraktyk 2 wizyty który mi w sumie te plecy nastawić typowym strzelaniem. Chyba metoda Bowena.

Następnie dalej fizjo I