Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie realne korzyści otrzyma społeczeństwo poprzez wprowadzanie w życie kolorowego porządku w postaci multikulti, matriarchatu, zwiększenia praw lgbtq, obalenie kościoła katolickiego czy poprzez pozytywną dyskryminację białasów? Co neuropki planujecie później kiedy już wszystkie wasze postulaty wejdą w życie i zapanuje w końcu ten marksizm kulturowy, co wtedy?
#polityka #4konserwy #neuropa
  • 33
  • Odpowiedz
  • 12
Jaki marksizm? Ciągle marksizm, komunizm, socjalizm, czy wy nic nigdy nie widzicie spoza tego? To tak jakbym ja was ciągle nazywała faszolami i naziolami. Czy wy nigdy nic innego nie widzicie poza tymi podziałami, nie widzicie, że może coś być jeszcze w środku, racjonalnego? A akurat Kościół Katolicki jest nowotworem, który coraz bardziej pożera ten kraj i zacofuje.

Zamiast otwartego, nowoczesnego, kolorowego kraju, mamy q^rwi dołek ciemnogrodzki, gdzie chamstwo, kłamstwo, przaśność, bylejakość
  • Odpowiedz
zwiększenia praw lgbtq


@gwiezdny_wodnik: równość, która jest wpisana w Konstytucję

obalenie kościoła katolickiego


@gwiezdny_wodnik: nie obalenie, tylko sprawienie, żeby ludzie nie musieli żyć według jego reguł - równouprawnienie związków wyznaniowych też jest w konstytucji

pozytywną dyskryminację białasów


@gwiezdny_wodnik: nic takiego w Polsce jeszcze nie zauważyłem, jeśli zauważę, to będę protestował tak samo jak Ty

marksizm kulturowy


@gwiezdny_wodnik: to byłby pewniak przy tworzeniu prawackiego bingo xD

multikulti


@gwiezdny_wodnik:
  • Odpowiedz
@Kapitan_Neuropa: prawaki wtedy pewnie wyginą xd
@qaswe: to mnie boli bo cały ten światopogląd to wydmuszka i poza walką z wrogiem nic więcej nie ma do zaoferowania

Jaki marksizm?

@Filippa: marksizm kulturowy - zobacz co to za pojęcie. Co do kościoła to na prawdę nie wiem w jaki sposób on pożera ten kraj. Sam byłem wychowywany na katolika i w ciągu ostatnich kilku lat byłem w kościele kilka razy
  • Odpowiedz
Co neuropki planujecie później kiedy już wszystkie wasze postulaty wejdą w życie i zapanuje w końcu ten marksizm kulturowy, co wtedy?

@gwiezdny_wodnik: Wtedy, tak jak mówił słynny agent KGB, ci wszyscy rewolucyjni pajace już nie będą potrzebni i wykonawszy swoje zadanie skończą w piachu, a ich oficerowie prowadzący ustanowią komunistyczny rząd.
  • Odpowiedz
zwiększenia praw lgbtq


@gwiezdny_wodnik: Społeczność LGBT w Polsce to populacja wielkości Wrocławia, do tego należy odnotować że jakoś co 60 obywatel, który się rodzi należy do tej grupy, więc to jest stała populacja, której nie da się zlikwidować w społeczeństwie. Poprawa sytuacji osób LGBT pomoże zatrzymać je w naszym kraju, ale także zachęci obcokrajowców do osiadania się tutaj. Poza tym tyle się mówi o tym jak rodzina jest ważna i jaka
  • Odpowiedz
równość, która jest wpisana w Konstytucję

@ProszeNiePrzeklinac: jakich praw nie mają obecnie osoby lgbtq?

nie obalenie, tylko sprawienie, żeby ludzie nie musieli żyć według jego reguł - równouprawnienie związków wyznaniowych też jest w konstytucji


@gwiezdny_wodnik: jw.

pozytywną dyskryminację białasów


@ProszeNiePrzeklinac: miałem na myśli pozytywną dyskryminację facetów, białasów się w usa dyskryminuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to byłby pewniak przy tworzeniu prawackiego bingo xD


@ProszeNiePrzeklinac:
  • Odpowiedz
do tego należy odnotować że jakoś co 60 obywatel, który się rodzi należy do tej grupy,

Wiesz o tym, że ludzie rodzą się nietolerancyjni a dopiero pod wpływem socjalizacji uczą się, że nie powinno się innych dyskryminować? Czyli patrząc na skalę to 59 na 60 osób rodzi się z poglądami faszystowskimi ;)

@DaeronTargaryen: w jaki sposób chcesz poprawić prawa osób tej grupy? Bo poza zniesieniem ustawą dyskryminacji i karaniem tych którzy
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: Są od tego organizacje, które mają cały szereg propozycji. Same małżeństwa poza tym, że ułatwiłyby życie wielu osobom to według mnie są dobrym narzędziem, żeby poprzez porządek prawny pokazać obywatelom, że homoseksualiści są częścią społeczeństwa i zakodować to w ich świadomości. Często buduje się taki kontrast między polskością i ruchem LGBT, więc te rozwiązanie mogłoby trochę rozbić ten argument polityków, którzy to tak zestawiają.
Natomiast dla mnie osobiście dużo ważniejsza
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik aha. Czyli wy nas możecie nazywać bezprawnie bolszewikami, zwolennikami marksizmu kulturowego, marksizmu jako ideologii, komunizmu, leninizmu, socjalizmu, a co jeżeli np. ja bym was nazwała zwolennikami apartheidu, ideologii nazistowskiej, faszystowskiej itd? Czy zawsze musimy sięgać do terminologii z XX wieku i posługiwać się nią do walki politycznej z oponentami? I nikt tutaj nie działa w imię żadnej ideologii marksistowskiej
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik a co do Kościoła.... Historycznie zauważalne jest uzależnienie się od religii i, co najgorsze, w jej rytmie wywoływanie wojen. Czyż wielkie spustoszenia pożóg wojennych nie były inspirowane przez kościoły, niezależnie od ich wyznań? Czy Polska jest od tego fatum wolna?
  • Odpowiedz
a to nie dotyczy tylko gejów, ale również wielu innych dzieciaków.


@DaeronTargaryen: a to jest bardzo trafna obserwacja, poniekąd zawsze mnie ciekawiło dlaczego stawia się znęcanie z powodu orientacji jako coś bardziej dotkliwego niż znęcanie z powodu bycia grubym, czy posiadania długich włosów i pryszczy. Na hasłach zawsze wyróżniona dyskryminacja ze względu na orientację jakby to miała być jakaś bardziej znacząca krzywda niż innych dręczonych dzieciaków. Sory ale w warstwie przekazów
  • Odpowiedz
@genesis2303: Generalnie nikt nie zabrania otyłym i pryszczatym zorganizować się w ruch, ale myślę, że zasadnicze pytanie brzmi: na jakim etapie kształtuje się ta niechęć do osób homoseksualnych, która motywuje ludzi do przychodzenia na parady z bombami domowej roboty albo nożami. Albo do postawy patusów, których można obejrzeć na nagraniach z różnych kontrmanifestacji. Również tych, którzy w grupach terroryzują 14latków w środku miasta w biały dzień jak w Białymstoku. Myślę, że
  • Odpowiedz
@DaeronTargaryen: a według mnie wprowadzanie tego tylnymi drzwiami do szkół po prostu zniechęci rodziców i wzmoże niechęć społeczną, podobnie jak te wszystkie akcje z cipkomarykami, oblewaniem pomnika farbą, czy parodiowaniem mszy. A już najgorsze jest że od osób odpowiedzialnych za takie akcje nikt się nie odcina. Zawsze były, są i będą jednostki które będą próbować podbudowywać swoje ego żerowaniem na słabszych, z autopsji mogę powiedzieć, że większość sprawy załatwia demonstracyjny wpierdziel
  • Odpowiedz
@genesis2303: Nie mówiłem tutaj nawet o edukacji seksualnej, chociaż edukacja seksualna to nie tylko rzeczy związane bezpośrednio z seksem. Ta idea np. Tęczowych Piątków jest dla mnie bardzo spoko, bo jest zrobiona w najbardziej delikatny sposób jak tylko się da w polskich warunkach. W zeszłym roku rodzice i szkoła sami mogli zdecydować co dokładnie będą mówić wolontariusze, a w tym roku to szkoły i uczniowie sami sobie to organizowali na podstawie
  • Odpowiedz
@genesis2303: a jak się sprawy miały przeczytałem w anatomii i fizjologii człowieka jak miałem 7 lat. Czasem wystarczy nauczyć dziecko czytać.

Ale nie zawsze wystarczy, skoro wielu nastolatków myśli, że przy pierwszym stosunku nie można zajść w ciążę, ale od robienia loda już tak. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nawet twój ideowy kolega Brzytwa nie ogarniał za bardzo o co chodzi z tą całą owulacją i menstruacją. xD
  • Odpowiedz
Nie mówiłem tutaj nawet o edukacji seksualnej, chociaż edukacja seksualna to nie tylko rzeczy związane bezpośrednio z seksem.


@DaeronTargaryen: i dlatego nacisk jest na technikalia, a nie na emocje. Dlatego też na paradach ekshibicjonizm jest akceptowany, mimo że nadal widnieje na liście zaburzeń, to na paradach jest traktowany jakby wszystko było w porządku. Jest też kwestia tego że edukacje seksualną środowiska gejowskie powinny zacząć od siebie bo kiedy taka grupa zaczyna
  • Odpowiedz