Wpis z mikrobloga

No hej, byłem dziś w salonie Tesli i jezu... Ja naprawdę zawsze lubiłem Teslę i ją wspierałem, ale nigdy nie widziałem tego na oczy, tymbardziej nigdy w niej nawet nie siedziałem.

Po tym co dziś przeżyłem... lubię Teslę teraz jeszcze bardziej ;) To jest po prostu świetne co oni tam zrobili :D
O Tesli wiedziałem już dość dużo (bo się interesuję tematem), ale i tak byłem po prostu na każdym kroku zaskoczony, jakie to jest dobre :D

Polecam się każdemu udać, najlepiej spędzone 2 godziny w moim życiu. Najlepsze było chyba tłumaczenie i opowiadanie klientom o tej technologii i co potrafi :D

#tesla #motoryzacja #pokazmorde
Pobierz denis-szwarc - No hej, byłem dziś w salonie Tesli i jezu... Ja naprawdę zawsze lubiłe...
źródło: comment_0hS2iwke0vNSPbTzvV89ShrBYUhoFJOn.jpg
  • 77
Polecam się karnąć Teslą, jak nie jako kierowca to chociaż jako pasażer.


@PanKracy582: planuję wypożyczyć Model 3 na 1 dzień jak będę miał 18 lat (około 6 miesięcy);
Ogólnie to mam na to głęboko wywalone, co inni piszą :D
Przecież ta nora zwana polskim salonem Tesli nawet nie ma własnego punktu serwisowego. Kupować też każą u hitlerowców. To jest co najwyżej stanowisko reklamowe.


@Daleki_Jones: Tesla ma już punkt serwisowy w Polsce. W sumie nie wiem w czym masz teraz problem, przecież salony czegoś mają być punktem reklamowym xD