Wpis z mikrobloga

Cześć,

Podsumowując edycję nr 12:

Zadania rozesłano do: 710 osób
Wywiązało się z zadania: 347 osób
Wskaźnik procentowy: 48,87%

Jeżeli macie uwagi, propozycje co zmienić na przyszłość prosimy o zamieszczenie ich w tym formularzu.

Jeżeli jesteście zadowoleni z przebiegu, otrzymanego zestawu zadań to prosimy o zostawienie komentarza.

Będzie nam bardzo miło, za wszystko dziękujemy!

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na dniach. Komisja konkursowa w składzie
(Mateusz) @FHA96, (Ania) @a__s, (Renata) @brand_new_brain, (Michał Białek) @m__b ma niełatwe zadanie.

Prosimy o cierpliwość :)

#mirkowyzwanie
FHA96 - Cześć,

Podsumowując edycję nr 12:

Zadania rozesłano do: 710 osób
Wywią...

źródło: comment_heglgfZUYqCgJ0nNZ92rZkNEFEQTvpOS.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@FHA96 ogólnie zestaw trafił mi się bardzo fajny z jednym ale

1. Jesienne grzybobranie o świcie

2. Spróbuj zagrać w grę której nie znasz (brydż, tysiąc, szachy, makao). Wpierw zapoznaj się dokładnie z zasadami.
2. Przeżyj tydzień za 35 zł, 5 zł na każdy dzień. Pomysły potraw znajdziesz na kanale ''5 sposób na..''

o świcie. Mogliście poprzestać na jesiennym grzybobraniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jednak sporo osób chodzi
  • Odpowiedz
@michal0110: No tak, ale o to chodzi aby wszystkie były na mniej więcej jednym poziomie. A nie że jedne to zawiąż buta, a drugie jakieś mega wymagające :)
  • Odpowiedz
Bardzo mi się podobała ta edycja :). Cieszę się również, że czas na wywiązanie się z zadań został wydłużony, bo jak się okazało o ile w wakacje taki czas był w porządku, to w roku akademickim wyegzekwowanie wystarczającej ilości czasu na wykonanie trudniejszych zadań było ciężkie. Ten dodatkowy tydzień był zbawienny, także dziękuję za wyrozumiałość organizatorom!
  • Odpowiedz
Mi się podobało. Liczyłem na trochę inne zadania, ale generalnie zestawy fajnie przygotowane :) Dzięki za zabawę
  • Odpowiedz
@FHA96: Wszystko super zorganizowane, dzięki za dodatkowy tydzień, bardzo się przydał! Jedynie fajnie by było, jakby zadania były stricte pod temat wyzwania, żeby było czuć dany temat i może o zwiększonej trudności (np. fotografowanie jesieni to w dzisiejszych czasach, przy posiadaniu telefonu w każdej kieszeni,o żadna trudność), żeby to faktycznie było #mirkowyzwanie ()
Pozdrawiam organizatorów i czekam na kolejną edycję! ʕ
  • Odpowiedz
zabawa udana, dziękuję organizatorom,

przy kolejnych wyzwaniach można by rozbudować zestawy do większej ilości zadań i je ustandaryzować
w każdym zestawie byłoby np. jedno zadanie związane z aktywnością fizyczną, jedno zadanie "artystyczne", jedno zadanie "kulinarne" itp,. pozbawić możliwości wymiany zestawu ale dać więcej różnorodnych kategorii
lepiej się tego nie ogranie bez szczegółowego profilowania osób podejmujących wyzwanie (ankieta profilująca i dobranie zadań pod konkretną osobę)
  • Odpowiedz