Wpis z mikrobloga

Czy istnieje obecnie jakiś serwer RP, #mta albo #samp , w którym nie chodzi o nabijanie /stats i farmienie duty, tylko o sam roleplay? Teraz jak gram na tych większych to ludzie nie chcą w ogóle odgrywać bo "mnie nie znają ooc". Nie musi być dużo graczy, do szczęścia mi wystarczy komenda /do i /me ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@doktor-yry: obecnie największy król #samp to ls-stories.pl i raczej nic go nie przebije bo wystrzelili w kosmos z możliwościami już dawno. Gram tam kilka lat i to jest esencja RP jakiej chciałem zaznać od dawna. Próbowałem inne serwery przez lata, również deva na mta ale to jest nic ciekawego. Polecam lss, mega zgrana, skrypt wyprzedził swoje czasy o dekadę no i pomocna ekipa, są projekty IC co się bardzo ceni :D
  • Odpowiedz
@trykas: w sumie dwa razy po około rok grałem ale niestety MTA do mnie nie przemawia od zawsze a devgaming dla mnie to totalne dno pod względem ekipy a gracze to straszne dzieci udające dorosłych. Odpowiada mi stanowczo ls stories na samp bo jest masa rzeczy do roboty i nigdy sie nie nudze, no i co ważne nie robilem nigdy duty :D to sie ceni ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@doktor-yry: Jeśli jesteś zainteresowany rozgrywką Role-Play, to koniecznie sprawdź nasz projekt! Startujemy już w te święta w atmosferze świątecznej. Oferujemy profesjonalne podejście do graczy oraz wieloletnie doświadczenie w rozgrywce Role-Play. Sprawdź naszą stronę santosgaming.pl i oceń sam! Startujemy niebawem.
  • Odpowiedz