Wpis z mikrobloga

Ponieważ zauważyłem brak pełnej transkrypcji słynnego filmu pt. Morenka, postanowiłem samodzielnie takową stworzyć. Teraz podzielę się z wami owocem mojej ciężkiej pracy.

-No to chodź Adasiu. Zapraszam na Morenke, tu jest Morenka burdel na Morenke Morenka "Sweet Night" po angielsku "Słodka Noc". Zapraszam cie Adasiu psik, czekaj kotka wygonię psik, psik. Chodź Adasiu zapraszam do pokoju, chodź Adasiu zapraszam, tutaj uprawiają seks, o zobacz Adasiu ja dymam czekaj zamknę drzwi, poczekaj zamknę Adasiu drzwi, i już Adasiu bede mówił. O Adasiu zobacz ja lalkę rucham zaraz ci pokażę o już. Adasiu zobacz ja tak lalkę rucham o, zobacz Adasiu, ja z Asią seks uprawiam, ach, ach, ach, ach, ja z Asią seks uprawiam z Asią, Asia, z Asią seks, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach,

-*śmiech*

-Ach, ach, ja Asię dmucham, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach, ach. ach. ach. Jeszcze? Dobra, zobacz co tu pisze Adaś, ruchanie, ry, u, chy, a, ni, i e. Seks, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?ć, od tyłu, tutaj pisze #!$%@?ć, sperma #!$%@?, podpaski, cycki dupa, sperma, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?, sperma, okres, yy cipka. I tu pisze lizać cipkę, do buzi bzykać, i tu Adasiu o, sperma. #!$%@? narysowany. Jesteśmy na Morence. W burdelu na Morence na Morence w burdelu na Morence. Na Morence o tu Adasiu o, sperma. Sy, py, e, ry, my a sperma. A weź Adasiu już się nagrało? Tutaj jeszcze seks, ruchanie #!$%@? #!$%@?, sperma okres,

-To twój pokój jest tak?

-To mój pokój ta o tu zobacz. Tutaj mam dwa telewizory zobacz, dwa telewizory plazmę, no nagrywaj Adasiu nagrywaj o plazmę mam, o tu mam Seagala Van Damme'a o, Van Damme wali z obrotu, a Seagal łamie kości. Siła rażenia. A tu mam plazmę zoba plazmę Funai, plazma Funai Funai, i tutaj mam zobacz Adasiu o, i tutaj mam Sony. Taki zwykły Sony nagrywaj Sony telewizor, Sony Sony. I oglądam Van Damme'a i Seagala. Bo Jean-Claude Van Damme wali z obrotu, a Steven Seagal łamie kości. I Jean-Claude Van Damme Seagal i Van Damme dobra.


#pietrekkogucik #morenka #gownowpis
  • Odpowiedz