Wpis z mikrobloga

W wielu recenzjach nowego Oneplusa 7T pojawia się kwestia usprawnionej, jeszcze szybszej ładowarki Warpcharge 30T. Czy ktoś z Was mógłby sprawdzić jakie oznaczenie ma ładowarka od 7T? Mój egzemplarz w komplecie miał identyczną jak ta dodawana do Oneplus 7 Pro - porównałem parametry i numer seryjny. Wszystko to samo. Może wersja 30T jest dodawana na inne rynki sprzedaży, albo jakiś chińczyk w fabryce się walnął i włożył mi do pudełka nie tę co trzeba ;)

#oneplus #telefony
  • 8
@Neaopoliti: I prawdopodobnie jest właśnie tak jak piszesz. W większości recenzji padają teksty typu:

OnePlus says its new phone features an improved Warp Charge 30T charging standard, in which refined circuitry and an optimized charging algorithm should improve charge times.

Chodzi więc tutaj zapewne o ulepszony algorytm ładowania, który ma teraz oznaczenie 30T, a nie samą ładowarkę ;)
@simo_pl: to jest porównanie do 7. Wersja 7 tak jak piszę miała zwykła ładowarkę 20wat, a 7 pro 30wat.
Teraz wersja 7t ma: 30 wat ładowarka, większa bateria, 855+, 90hz AMOLED, obiektyw szerokokątny