Wpis z mikrobloga

18-letnia Małgorzata G. 1 stycznia urodziła dziewczynkę. Żywe dziecko wyniosła do lasu i zakopała w liściach. Po pewnym czasie wróciła, zabrała ciało zmarłej już córki i schowała w szafie w swoim pokoju!


Dzisiaj ta 18 latka, która zabiła swoje nowonarodzone dziecko dostała wyrok roku pozbawienia wolności, bo sąd stwierdził że była w szoku. A teraz wyobraźmy sobie że to dziecko zabija facet. Jak myślicie, ile by dostał? I kiedy w końcu sądy przestaną pobłażliwie traktować kobiety, zwłaszcza młode?

#logikarozowychpaskow #p0lka #patologiazewsi #prawo #dzieci
brednyk - > 18-letnia Małgorzata G. 1 stycznia urodziła dziewczynkę. Żywe dziecko wyn...

źródło: comment_7YzdmSSdbKfs8HASBbmEqw6bYY07KIji.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@brednyk oho moje okolice. Byłam tak samo zszokowana wyrokiem, tym bardziej, że ona ukrywała ciąże. Więc wydaje mi się, że to nie był szok a zaplanowane działanie. I wcale nie mieszkała w jakiejs patoligi, nic jej nie grozilo. Dla mnie wyrok zbyt niski. Swoją drogą ile jeszcze takich tragedii musi się stać, żeby w Polsce kobiety mogły same decydować o swoim ciele i w porę wykonać aborcję?
  • Odpowiedz
@kinlej: Odcięcie od rzeczywistości, tok myślenia irracjonalny, brak logiki, często pomijanie związków przyczynowo-skutkowych. To nie jest tak, że chory nigdy tego nie pamięta, chociaż "urwany film" może wystąpić.
  • Odpowiedz
@brednyk: @ToNieOn: @RozowyPaskud: czekajcie... ale to albo ktoś był niepoczytalny i nie wie co robi, albo jest poczytalny i wie co robi. Bo jak nie wiedziała co robi to wyrok skazujący nie ma sensu - do psychiatry trzeba i na terapię później jak zda sobei sprawę, że zabiła własne dziecko.

Tymczasem taki wyrok skazujący to jest coś czego nie rozumiem - wiedziała, że robi źle ale nie do końca?
  • Odpowiedz
@ToNieOn oczywiście, tak właśnie jest. Kobiety tyle narkotyków produkują, że są tak naćpane, że nie wiedzą jak mają na imię, a co dopiero zabójstwo. A już w ogóle poróóóddd, ło Jezu, tylko ktoś kto tego nie przeszedł, nie wie jak to szok, ból i grawitacja.
  • Odpowiedz