Wpis z mikrobloga

  • 0
@darek-jg 3 i tak nie wejda przez drzwi porozwalali bysny je strasznie dużo meczenia i ciezkie moze lepiej jak pisze deryt, tylko zastanawia mnie czy zostawic docinke na jeden bok czy lepiej dac 3 pelne i docinki z dwoch stron bo bede szersze niz 30 lub 40 cm
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: to nie przeszkadza że pasek będzie miał 30 czy 40cm a może rzeczywiście te całe by cię pokonały jakby nie było kąta przypadkiem ale z drugiej strony jak patrzę na te wyliczenia @deryt to jakbyś łączył te po 200cm żeby mieć 4m to wszystkie łączenia wychodzą w jednej linii a tak nie wolno robić
  • Odpowiedz
  • 1
@deryt
@darek-jg mimo wszystko tak wlasnie zrobie a wiecie dlaczego? Bo nie mam katow i jak dam cala plyte w naroznik to mi sie skrzywi albo beda szpary wiec lepiej chyba zaczynac od srodka. Szczegolnie w atlasie m, nie mam jak przylozyc teraz duzej plyty, musial bym badac kazdy kat, i jak teraz porobie otowry i pokrece talezki i potem sie okaza ze kat mocno ucieka to mi pouciekaja laczenia plyt pod
  • Odpowiedz
@marekkwl: hej a widzisz jakas zalete uzycia atlasu m, od pojedycznego steza na profilach 30 ? roznica w obnizeniu wysokosci to 20mm nizej dla profili, ale za to taniej, mniej dziur w suficie, mozna lekko przesuwac wieszaki, a talezyki srednio.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: ja m systemu używam tam gdzie nie mogę zastosować klasycznego stelaża, np. ograniczona wysokość. Na tależykach masz łatwiej poziomować, nawet po założeniu płyty. Rusztu jednopoziomowego też za bardzo nie przesuniesz jak go przykręcisz do esow. Polecam przed montażem profili rozplanowac sobie ewentualne oswietlenie.
  • Odpowiedz
@marekkwl: kable juz polozylem, co to znaczy ze masz ogrniczona wysokosc ? ludzie nie chca sie obnizyc o iles tam czy jak ? a robiles kiedys takie sufit na ruszcie pojedycznym przytulonym do sufitu w najnizszym miejscu ? bo ja wlasnie tak bym robil, na profilach by wyszlo duzo taniej
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: dokładnie chodzi o wysokoś jaka ma zostać lub np. w łazience konstrukcje ścian zeby jak najmniej zająć powierzchni. A takie sufity jak u ciebie bardzo często wykonuję. Laserem łapiesz najnizszy punkt i od niego poziomujesz reszte.
  • Odpowiedz
  • 0
@marekkwl no i tak bedzie, jedno pytaniez na dole pojdzie konstrukcjja jak mowilem najbardziej przytulona do sufitu jak sie da wiec zostanie przez krzywizny od 3 do 6 cm, jest sens cos tam wrzucac gdzie sie da, welne albo jakie pianki czy maty zeby odciac dzwiek czy termicznie ucieczka ciepla?
  • Odpowiedz