Wpis z mikrobloga

@musztym: Uwaga uwaga! Wczoraj w wypadkach na drodze zginęło 14 osób! Proszę dla każdego z nich zrobić gorące na wykopie, top news na ściekach typu wp.pl oraz trąbić o tym w wiadomościach przez kolejne 2 dni!

A Sośnierz ma rację... Robimy aferę wokół tego, że ktoś gdzieś kogoś potrącił, mimo iż średnio dziennie na drogach w Polsce ginie kilka osób. Trąbimy o tym, kto ma ile kobiet w partii, ile osób
@lemek3: oczywiście, osoba publiczna łamie prawo, więc powinno się to zamieść pod dywan typowo ruskie standardy, które akurat bardzo lubicie i chętnie byście wprowadzili :) Myślę, że każdego patriotę boli fakt, że te oszołomy się dostały, ale z taką reklamą jaką dostali od tvp ciężko było walczyć :(
@IdillaMZ: Nie i tyle. To jest polityk i należało to jednoznacznie potępić. A ten ma czelność udawać że nic niezwykłego się nie stało, bo pijackie wybryki tego patusa "nie były działaniem politycznym"
Czego ty bronisz, takich standardów w polityce?
@przeciwko78: Nie bronię nikogo. Po prostu nie podoba mi się dezinformowanie polegające na wyciąganiu daleko idących wniosków w oparciu o nagłówki. Zawisza się skompromitował i oczywiście będzie to ciążyło na jego wizerunku politycznym, i powinno. Powinnyśmy oczekiwać pewnej minimalnej przyzwoitości od klasy politycznej, szczególnie tej, która dobija się do drzwi mejnstrimu.
@musztym: A ja głupi myślałem, że od tego jest sąd... Ruskie standardy to akurat wprowadza nam POPiS od lat, gdzie "osoby publiczne" są bezkarne. Zniknij trollu. Rzygać mi się chce od ostatniego wysrywu na #polityka Czytać się już tego nie da. Kupcie sobie maść na ból dupy, bo na betonie w parlamencie pojawiła się delikatne pęknięcie w postaci konfy...
@musztym: A ja myślałem, że w tym kraju są ważniejsze sprawy niż czytanie o tym, gdzie kto się wypróżnił. Ale co zrobić, jak poziom wiadomości jest dostosowany do poziomu odbiorców.