Wpis z mikrobloga

Tak po trosze z nudów w weekend popełniłem mała "blenderową" scenkę, która jest zalążkiem, do przyszłego odtworzenia intra do Łowcy Androidów z 1982r (bo to moje marzenie z dzieciństwa) całkowicie cyfrowo. Zaznaczam dopiero się uczę, wraz z rozwojem moich umiejętności będę, co jakoś czas rozwijał tę scenę i może zamieszczę tu finalny render. Do mirków z #blender podrzucicie jakieś fajne dodatki do blendera, które pomogą w tworzeniu hard-opsów i teksturowania, chociaż finalnie chce teksturować w Substance Painter, bo te całe "seams" mnie doprowadzają do szału ;)
#blender #tworczoscwlasna #bladerunner #film #uczesie #chwalesie #grafika #grafikakomputerowa #bladerunner2049
Pobierz djzidane - Tak po trosze z nudów w weekend popełniłem mała "blenderową" scenkę, która...
źródło: comment_xJNdZ8fGxEFm6xkj3cv7AOFfIP7dlBQx.jpg
  • 3
@dracul: Dzięki qplu, ja pomyślałem o emision texture, ale fajny pomysł z tym brick texture ! Widzę, że czasem najprostsze metody są najlepsze. Tylko nie wiem jak to się sprawdzi w animacji, bo na obrazku to wygląda spoko ale w ruchu już może nie koniecznie, sprawdzę zobaczę. Bo finalny efekt trochę się różni od pierwowzoru w tym w/w tutorialu.
djzidane - @dracul: Dzięki qplu, ja pomyślałem o emision texture, ale fajny pomysł z ...