Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@pracazagranica #praca #emigracja #dlugi

Cześć.
Chodzi o pracę za granicą.
Moje życie zamieniło się ostatnio w koszmar. Z gościa ustabilizowanego finansowo, zacząłem tracić grunt pod nogami. Popadlem w długi, ok. 30 tys. złotych co doprowadza mnie to psychicznej depresji. Nie mogłem tego spłacać bo co rusz jakieś inne bieżące koszty wyskakiwały. Spowodowało to że mam kryzys w związku (dziewczyna nie wie) bo chodzę non stop nerwowy i stwierdzam że nic nie ma sensu aktualnie. Czuję się aktualnie nic nie wartym frajerem.

Muszę wyjechać za granicę. Zarobić, spłacić i zacząć wszystko od nowa. Robię to pierwszy raz. Wcześniej fizycznie pracowałem w liceum. Od tego czasu praca za biurkiem.
Powiedzcie mi proszę, jakie branże, gdzie nie są wymagane specjalne umiejętności oraz jakie kraje są najlepiej płatne? Na co uważać? A może jest jakaś agencja pośrednictwa pracy którą polecicie. Muszę zacisnąć zęby bo chce to jak najszybciej rozwiązać.

Prosze o pomoc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: 30 kafli to minimum pół roku #!$%@? w niemczech/holandii na produkcji/pakowaniu/orderpikerce a jak jeszcze nie masz doświadczenia to może być problem aby wyrobić normę. Jak chcesz zarobić szybko jakieś lepsze pieniądze to według mnie powinieneś walić na jakieś remonty/budowlanke jako pomocnik i trzepać godziny bo na pewno więcej zarobisz niż na magazynie.