Wpis z mikrobloga

@Tamozaplotem akcja fajna, ale mam pytanie związane z braniem zwierzaków że schroniska: czy to prawda że trzeba podpisać papier, że pracownik schroniska może przyjść do nas do domu na kontrolę w dowolnym momencie? Kiedyś chyba na wykopie o czymś takim czytałem, i jestem ciekaw czy to prawda.
  • Odpowiedz
@tuomveri: Tak to prawda, natomiast do nas nikt nie przyszedł. Ogólnie wywiązaliśmy się z umowy kastracji psiaka co było udokumentowane u weterynarza który współpracuje ze schroniskiem, wiec może dla tego
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: i jak takie zgloszenie bedzie wygladac?

UWAGA TUTAJ SPRZEDAJA PSY Z PSEUDOHODOWLI

i co ma gosciu z TOZ zrobic? wlamac sie emacsem przez sendmail i znalezc ich adres? przeciez oni doskonale wiedza o takim procederze, a janusze nie daja byle komu adresu

te gnidy umawiaja sie "na miescie" badz nie podaja dokladnego adresu dopoki ktos nie przyjedzie do ich wiochy
  • Odpowiedz
@jesieniar: Na olx jest coś takiego jak przybliżona lokalizacja brana z twojego aktualnego położenia. Ja przy takich zgłoszeniach podane, ze od mojego miejsca zamieszkania jest 2,5 km do miejsca w którym ogłosiła się druga osoba, jest to lokalizacja co prawda przybliżona, ale zawsze coś. Już zdarzyło mi się, ze na podstawie samej takiej lokalizacji udało się złapać 2 nie legalnych hodowców! Ludzie z Toz-u często sami zaczynaja pisać do ludzi z
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: o ile będę miał czas to napiszę skrypt agregujący takie ogłoszenia i podeślę zbiorczo do tozu. Żeby oddzielić takie od normalnych chyba najlepiej będzie zastosować kryterium ceny, tak? Jeśli nie jest za darmo i kosztuje poniżej 900 zł to raczej nielegalne, dobrze myślę?
  • Odpowiedz
@daox: Wole wartościować zwierzęta, niż ludzi którzy będąc chorzy celowo robią sobie dziecko, które tez jest chore i później tylko proszą o pieniądze na zrzutce bo oni są chorzy i potrzebują na leczenie.
  • Odpowiedz