Wpis z mikrobloga

Przygotowałem dla Was infografikę pokazującą o czym pisać, aby zdobyć sławę na Linkedinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz czas na darmowe i promocyjne materiały dla programistów. Są ebooki, książki i kursy:

1) Do końca dnia ebook Sieci komputerowe. Najczęstsze problemy i rozwiązania jest -30% czyli za 59,50 zł.
2) Do poniedziałku trwa akcja na ebooki Unixowe, które można dostać od 1 dolara w języku angielskim.
3) Trwa też akcja na zróżnicowane ebooki programistyczne w języku angielskim od 1 dolara. Tematyka krąży wokół produktywności.
4) Oraz akcja na ebooki poświęcone programowaniu gier komputerowych. Tutaj też paczki są od 1 dolara.
5) Jeśli lubisz książki programistyczne w języku polskim warto skorzystać z dostawy za 0 zł. z okazji Dnia Listonosza. Akcja trwa do końca dnia.
6) Z kolei jeśli lubisz się uczyć z kursów programistycznych to jeszcze do poniedziałku oferuje swoje kursy wideo w języku polskim w cenie -50%. To bardzo dobra propozycja.

Nadal można też skorzystać z akcji na nadstawki na biurko i regulowane biurka do pracy na stojąco i siedząco. Z hasłem tomasz5off otrzymasz -5%! Można dostać w pełni profesjonalne biurka w wyższej cenie, ale też kartonik do pracy na stojąco, który sam stosuję i polecam. To koszt ok. 65 zł!

Przypominam też o bezpłatnych fiszkach z JavaScriptu i Pythona, które możesz pobrać ze strony. Pozwalają one nauczyć się nazw funkcji w tych językach. Pracuję obecnie nad wersją fiszek w postaci talii kart. Napisz co o nich sądzisz!

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

#dlaprogramistow - możesz obserwować albo czarnolistować

#programowanie #programista #programista15k #programujzwykopem #python #javascript #devops #naukaprogramowania
Pobierz tomaszs - Przygotowałem dla Was infografikę pokazującą o czym pisać, aby zdobyć sławę...
źródło: comment_YJltdFho2flPyBAs41UV4doSyV1D88zG.jpg

Masz LinkedIna?

  • Mam 56.4% (57)
  • Nie mam 9.9% (10)
  • Nie mam, ale mogę mieć 11.9% (12)
  • Mam, ale mogę nie mieć 18.8% (19)
  • Raz mam raz nie mam 3.0% (3)

Oddanych głosów: 101

  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszs: takie głupie może mam pytanie, otwierałeś kiedyś własną stronę na telefonie? Bo ja otwarłam, i ogólnie u mnie wygląda to fatalnie. Nie żebym się na tym znała, ale naprawdę.
@mozgogrdyczka: alez masz racje calkowicie. Drazni mnie to bardzo w jakim jest stanie. Sobie ciagle mówię ze w koncu ja poprawie ale później mam wazniejsze rzeczy i konczy sie tak ze staram sie do niej nie odsyłać jak nie muszę :)