Wpis z mikrobloga

Mireczki, spadł na mnie obowiązek wyboru nowej zabawki do pomiarów - drona. "Zarząd" mojej firmy sprowadził przedstawicieli, którzy jak się można było spodziewać, wychwalali pod niebiosa swoje produkty, wytykajac błędy konkurencji i utrudniając wybór. Mowa tu o:

-Yuneec Typhoon H520
-DJI Phantom 4 RTK

Potrzebuje opini klientów. Jakie są wady i zalety waszego sprzętu, jak sprawdza się w robocie? #geodezja #geodeci #drony #dron #uav #dji #yuneec #latajzwykopem
  • 7
@Gagi Napisz do czego konkretnie będziecie go używać to Ci powiem, który lepszy. Generalnie i tak DJI ale może Ci doradze Ci lepszy model. Zamiast P4 to lepiej wziąć Matrice.
@ondraszek: @fotograf_warszawiak: @DRONIQ:
Głównie chodzi o skan elementow/obiektow na większych inwestycjach lub zakładach przemysłowych, gdzie bieganie z tachimetrem jest udręką, ale chcemy go również wykorzystywać (w miarę możliwości) do wszystkich prac( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gagi No to jak do wszystkiego to tylko Matrice 200/210. Tam podłączycie zarówno kamerę RGB, jak i termo itd. Jak trzeba to jest wersja z RTK do pomiarów. Jak nie chcecie wydawac tyle kasy to i tak ja polecam P4 RTK prześlij mi swojego maila to Ci wyślę ofertę cenową.