Wpis z mikrobloga

338132,25 - 15,05 = 338117,20

Nowe filtry, nowy ja xD

Dzisiaj coś mnie obudziło jeszcze przed budzikiem, kwadrans po czwartej. Kotów w pokoju nie stwierdzono, nie zostałem wypchnięty przez dziecko do łóżka, cóż… widocznie się wyspałem ¯_(ツ)_/¯

Jakoś tam się pozbierałem, w międzyczasie pojawiła się futrzasta klientela do nakarmienia i tak kwadrans przed piątą stawiłem się przed domem do biegu.

Na termometrze 5°C, poziom smogu niestety okolicach 90% i rośnie... wyrok – maska. Dziś test nowych pochłaniaczy do maski – 3M 6038. Poprzednie były ok, ale stwierdziłem że niemalndwa sezony l im wystarczą – tym bardziej, że dwa dni temu zauważyłem brak jednego z wentyli wdechowych (prawdopodobnie przypadkiem się go pozbyłem podczas mycia maski – uważajcie przy tej czynności!) i przez jakiś czas część wdychanego powietrza szła też filtr.

Mając nieco więcej czasu do dyspozycji ruszyłem nieco dłuższą trasą, której od jakiegoś czasu już nie odwiedzałem. Początek był słabiutki, potem ciutkę się polepszyło ale generalnie szło dość słabo. Niby nie powinno tak być – wczoraj się fajnie wyluzowałem na basenie, porządnie wymasowałem na wieczór… Podejrzewam, że problem raczej w głowie – nie mając stresu o brak czasu po prostu sobie nieco odpuściłem. Tempo nie było jakieś tragiczne – 5:50 min/km, ale w takiej formie na pewno stać mnie na dużo lepsze. Narzekać nie będę, bo w sumie biegło się całkiem przyjemnie – a przecież to jest moim priorytetem (ʘʘ)

Cóż pozostaje... chyba tylko życzyć miłego piątunia i udanego weekendu ( ͡ ͡ )

Pobierz enron - 338132,25 - 15,05 = 338117,20

Nowe filtry, nowy ja xD

Dzisiaj coś mnie obud...
źródło: comment_UkDqCyYj4HDP8GCPXxl9zbLYqlI1T2gm.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron:
Na ile taka maska utrudnia oddychanie podczas biegu. Kiedy jest większe zapotrzebowanie?
Zawsze mam problem ze zacznę się porostu dusić?
@enron:

Na ile taka maska utrudnia oddychanie podczas biegu. Kiedy jest większe zapotrzebowanie?
Zawsze mam problem ze zacznę się porostu dusić?

@solid959: Zaskakująco mało utrudnia oddychanie, muszę przyznać – porównaniu z maską Respro to opory są praktycznie zerowe. Tak naprawdę najbardziej uciążliwe przy bieganiu w masce jest to, że nie możesz podrapać się w nos ( ͡° ͜ʖ ͡°)