Wpis z mikrobloga

Cześć, od dłuższego czasu przeglądam wpisy na tagu #przegryw i nie mogę zrozumieć jak w 21 wieku, w dobie wszechobecnej seksualizacji i hedonistycznego podejścia do życia nie możecie sobie znaleźć partnerek. Wstańcie od komputerów, wyjrzyjcie przez okno i spójrzcie ile samotnych dupeczek chodzi po świecie. Wiecie kto je wszystkie posówa ??? Właśnie tacy goście jak JA. Nie trzeba być programistą15k z willą pod miastem i nowym ferrari - czasem wystarczy tylko uśmiech, pewność siebie i młodzieżowe modne ubranie, a płodne Julki same będą chciały wdrapać się na Twojego bolca. Jest październik, miasto wypełnia się studentkami a mój członek krwią na myśl o dzisiejszej randce z jedną z nich. Życzcie mi kondycji i wytrzymałości bo zapowiada się prawdziwy seksualny maraton, płyny ustrojowe będą chlapać po ścianach, plemniki wić się po panelach i nie skończe póki małolata dupskiem nie przetrze prześcieradła. Dobra lecę póki widno, łapcie jeszcze moją fote, naraska przegrywy.

#tinder , #p0lka #badoo #sex #chwalesie
#logikarozowychpaskow #pokazmorde
#logikaniebieskichpaskow #przegryw #wygryw
MateuszWajchePrzeloz - Cześć, od dłuższego czasu przeglądam wpisy na tagu #przegryw i...

źródło: comment_1bfaSGmFFkkKGPp6hAtGVWUoXwyDytUS.jpg

Pobierz
  • 27
@MateuszWajchePrzeloz: Mam pytanie z ciekawości. Czy nie przeszkadza ci to, że jak wrzucisz zdjęcie na wykopa to nie masz nad nim żadnej kontroli? To znaczy ktoś może skopiować w jakieś inne miejsce w Internecie. Przykład masz tutaj.
https://mistrzowie.org/689535
Nie ma nic obraźliwego na tym memie, ale jednak niektórzy mówią, że udostępniając zdjęcie na wykopie nie zgadzają się automatycznie na powielanie w inne miejsca.
@sketel to akurat nie jest moje prawdziwe zdjęcie, tylko jakiegoś pana Daniela, którego fotografia okrasiła artykuł o modnym ubiorze i stała się już memem. Co do powielania zdjęć to sam chętnie bym się dowiedział jak wygląda to od strony formalnej. Wrzucając coś do sieci trzeba liczyć się z konsekwencjami.
Zupełnie odbiegając od zdjęcia jakiegoś typa.
Ja, #!$%@? kasjer sprzedawca. W swojej robocie spotykam setki, jeżeli nie tysiące, pięknych pań. Wyobraźcie też sobie, że nie mam oporów przed podrywem. I wiecie co? I #!$%@? wielki, bo jestem kasjer sprzedawca XD Wiem też dobrze, że spora część z nich nie ma do zaoferowania niczego więcej, ale no... Nie oszukujmy się, one chcą hajsu.