Wpis z mikrobloga

Zrobiłem rozeznanie ws wydruku decku kart do nauki poleceń #javascript. Okazuje sie że takie karty można wydrukować za granicą. Koszt talii wtedy to jakies 60 zl. Mozna wydrukowac w Polsce i wtedy zakładając niski naklad koszt wyniesie okolo 30 zl. Mozna tez samemu wydrukowac. Ale nie liczac sprzetu i nerwów to jakies 5 godzin pracy na talie. Podsumowując zadna opcja nie wychodzi sensownie. Poniewaz nie uda sie uzyskac super jakosci w cenie powiedzmy 30 zl. a reczna robota odpada bo mam inne zajecia. Minimum to 30 zl plus cena projektowania plus moja marza plus transport do mnie plus wysylka do odbiorcow. Spokojnie by wyszlo ponad 50 zl na talie. Nie sadze by byl w zwiazki z tym sens robic takie talie w dodatku gdy mowimy o powiedzmy 100 osobach ktore by deck kupily. A i to nie jest pewne przy cenie 50 zl za ok 60 kart w pudelku. Pomysl byl fajny, ale w praktyce nierealny. A tańszy wydruk to tylko przy wielkich nakladach na specjalnych maszynach. A takiego nakladu powiedzmy 10000 talii nigdy nie uda sie uzyskac. No coz smutek :(

#programowanie #naukaprogramowania #programujzwykopem #frontend #dlaprogramistow
tomaszs - Zrobiłem rozeznanie ws wydruku decku kart do nauki poleceń #javascript. Oka...

źródło: comment_nPCNMxUTCjTM47PBEB3XKKNnWSPWvSpj.jpg

Pobierz
  • 1