Wpis z mikrobloga

Ludzie pytają mnie "hej marianbaczal co myślisz o HISTORYCZNYM WYNIKU PONAD DWÓCH MILIONÓW ORAZ DWUSTU TYSIĘCY GŁOSÓW, KTÓRE ZOSTAŁY ODDANE NA KOMITET KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ JANUSZA MIKKE HERBU KORWIN Z DAWNEJ WOLNOŚĆ A JESZCZE DAWNIEJ KORWIN?"

Odpowiadam, że kajam się albowiem wielka była skala mojego upadku i niedowiarstwa. Teraz rozumiem, co Janusz Mikke herbu Korwin z dawnej Wolność a jeszcze dawniej Korwin, obecnie Konfederacji Wolność i Niepodległość miał na myśli gdy mówił "Troje z was mnie zdradzi". On bowiem wiedział co ma nadejść, żeby się wypełniło co zapowiedział w 1991 r. Kiedy jednak tak powiedział "Troje z was mnie zdradzi" szemraliśmy, że to niemożliwe bo spoiwem Konfederacji Korwin Braun Liroy Godek Narodowcy jest przecież nie chęć zdobycia stołków a wiara w to, że Kukiz #!$%@? jest.

On jednak wiedział.

Kiedy więc nadeszła godzina próby On był gotowy. I wystąpił przeciwko niemu najpierw Liroy Podły a z nim Jakubiak Browarnik i Kaja Godek. Wtedy On przemówił tak do nas "Wy wszyscy jak tu trolujecie i postujecie tak wszyscy się mnie wyprzecie".

Powiedziałem wtedy "Januszu Mikke herbu Korwin z dawnej Wolność a jeszcze dawniej Korwin obecnie Konfederacji Wolność i Niepodległość, nigdy się ciebie nie wyprę".

On zaś powiedział "Marianie, Marianie, zanim Wilk przedstawi projekt konstytucji, Ty się mnie wyprzesz". Ja zaś śmiechłem tylko bom myślał, że Wilk to leniuszek i mitoman.

Kiedy jednak zbliżał się czas wyborów letnia była moja wiara. Nie trolowałem, nie postowałem, nie udzielałem się. Pytały wykopki "Marianie, czy żyjesz? Czy oddasz głos na Janusza Mikke herbu Korwin z dawnej Wolność a jeszcze dawniej Korwin obecnie Konfederacji Wolność i Niepodległość?"

A ja krygowałem się, że meh, że antyszczepy itp., że nie pójdę do wyborów.

I zapytał też lewak z neuropy, krewny tego, którego On zmasakrował w 2015 roku "Czy to nie ty jesteś tym trolem, co wrzucał memy o partii Korwin Janusza Mikke herbu Korwin z Korwin?"

A ja odparłem "Mylisz mnie z kimś, ja wrzucam tylko muzykę na wykop.pl do #balladybaczala"

I wtedy Wilk wrzucił projekt konstytucji po 5 latach oczekiwania.

A ja upadłem i długo płakałem.

Dnia siódmego jednak gdy zmierzchało przybył @LibertyPrime do miejsca gdzie ukrywali się upadli korwiniści i gdzie ja też się ukrywałem i tak powiedział "Kuce chodźcie albowiem wielki rwetes powstał i IPSOS podaje, że On nie umarł lecz żyje"

Ja zaś odparłem "Dopóki nie zobaczę Go na mównicy i nie usłyszę jak masakruje lewaka i nie zobaczę jak hajluje - nie uwierzę".

Powiedział wtedy @LibertyPrime "Chodź ze mną do piwnicy gdzie Go trzymaliśmy".

Poszedłem zatem do kazamatów gdzie Go trzymali. A przed wejściem Winnicki z Bosakiem postawili tydzień wcześniej wielki próg wyborczy żeby on wyjść, jak zawsze, nie mógł. Kiedy przybyłem na miejsce ujrzałem wielki próg wyborczy na dwoje przepołowiony i piwnicę pustą.

Kiedy tak staliśmy podszedł do nas wędrowiec o rudej brodzie i powiedział "Szczęść Boże, tego kogo szukacie tu nie ma bowiem przygotowuje przemówienie z okazji inauguracji Sejmu IX kadencji".

A kiedy to mówił niebiosa otwarły się i wychynęła z nich niewidzialna ręka wolnego rynku i głos donośny rozległ się: "Czujesz dupy bul?"

Padłem tedy na kolana i krzyknąłem tylko zanosząc się łzami "Korwin! Korwin Krul"

#marianbaczalcontent #korwin #2zdrajcy #polityka #wybory
m.....l - Ludzie pytają mnie "hej marianbaczal co myślisz o HISTORYCZNYM WYNIKU PONAD...
  • 5