Wpis z mikrobloga

#mirkolos #kryptowaluty #brave #rozdajo

Hej mireczki, wypada mi podziękować za Wasze zainteresowanie i docenienie http://mirkolos.pw Dziś zalogowałem się do konta Brave i muszę powiedzieć że ktoś wysłał napiwki w wysokości 9,5 BAT ($1,9) nie jest to kwota za którą cokolwiek mogę kupić i pewnie też nawet jej wypłacić :D Ale mimo wszystko doceniam, że komukolwiek chciało się kliknąć i ten napiwek dać.

Także, jeśli ktoś jest nadal chętny wspierać nową losująco maszynę vipoku to z góry dziękuję za napiweczki BAT ewentualnie - można sobie pobrać przeglądarkę Brave u dołu strony mirkolosa (taka lwia morda :) ).

Pozdro i dzięki! Chyba wrócę w tym tygodniu do pisania kolejnych wersji z tej okazji ( )
chinskiecuda - #mirkolos #kryptowaluty #brave #rozdajo

Hej mireczki, wypada mi pod...

źródło: comment_CgY7ZiNg6XaavFpoCGc19kxPycrwzVZF.jpg

Pobierz
  • 4
@Akira jak używasz przeglądarki Brave to masz wbudowany portfel kryptowalut. Możesz ustawić automatyczne dotacje lub na żądanie. Z czasem dostajesz darmowe baty do rozdania albo możesz zasilić jakąś drobna kwotą. W przeglądarce w prawym górnym rogu jest ikona do dotacji w przeglądarce.
@Akira LbWETxpSjSARW5Xe6VUdowAboUYVntcbKg a proszę bardzo - LTC. Jak będę robił update to podam kilka adresów do dotacji. Generalnie jakieś menu by się zdało na ostatnie wyniki losowań, statystyki etc.