Wpis z mikrobloga

@PNiedziel Gdyby założył partie z Gwiazdowskim. Kurde to by było to ! Pierwsza prawdziwa partia wolnościowa bez gadania o Hitlera i braku inteligencji kobiet. Proste postulaty, proste słowa. Mam nadzieję że kiedyś to się wydarzy. Metzen to bardzo inteligenty facet, Jachira przy nim to pusty dzban . To że nigdy nie był w sejmie a mimo to ktoś jedzie do Torunia by tylko zagłosować na niego to pokazuje jaki ma szacunek wśród
@PNiedziel: Ok, ale jedna uwaga. Polityk przede wszystkim ma być skuteczny, a nie heroiczny. Moim zdaniem gość jest potrzebny w sejmie jako poseł, bo takich właśnie posłów powinnismy mieć w sejmie. Jeżeli mógł startować z innego okręgu i w efekcie wejść do sejmu czego był świadomy to powinien odłożyć na bok sentymenty i startować z tamtego okręgu. Mi sie pasuje ze akurat jego nie ma w sejmie, szczególnie przy aż 13
@PNiedziel: To nawet nie jest złe że się nie dostał, będzie mógł działać dalej niezależnie i nie pod presją bycia posłem, co na dłuższą metę może wyjść jemu i nam na dobre, z pewnością wiele jeszcze od niego usłyszymy. Czasem lepiej mieć mądrego człowieka na zapleczu niż na froncie w pierwszym rzędzie.