Wpis z mikrobloga

  • 775
14 #!$%@? lat głosuję na ugrupowania pana Janusza Korwin Mikke, każde wybory kiedy tylko było to możliwe (prawo głosu miałem juz 2003 ale wybory były 2005). 14 lat i w końcu stało się. Bardzo się cieszę choć nie ukrywam że nie zgadzam się ze wszystkim co mówi. Głównie szanuję za poglądy gospodarcze.
Niech żyje jak najdłużej.
#wybory #oswiadczenie #jkm #konfederacja
źródło: comment_8c20lnb5TRbHG1lJlcKWHenqVAI40zo0.jpg
  • 19
@krootki:

Ja głosowałem na niego przez ponad 20 lat, od 1997 roku. Teraz nie zagłosowałem i cyk - od razu wszedł :)

Ja tak samo, niestety w tych wyborach dobrał sobie towarzystwo nie z mojej bajki.
Ja tak samo, niestety w tych wyborach dobrał sobie towarzystwo nie z mojej bajki.


@coma24: Ja generalnie wiem, że i tak liczy się ogólny wynik, ale chciałem zagłosować na konkretną osobę mimo wszystko, ale z początku listy. Sprawdziłem "1" i "2" z Gdańska i jeden to wieloletni Wszechpolak, drugi to jakiś wieczny radny. W związku z tym odpuściłem. Ale z tego, że weszli (jako ugrupowanie) ciesze się :)
jakie poglądy gospodarcze? narodowy bolszewizm ci się podoba?

hurhur obalić lewagów prywaciarzy, tylko proletariat narodowo-robotniczy powinien decydować o zatrudnieniu w korporacjach

wybraliście czerwono-brunatne szambo gorsze od pisu


Komuszki wyzywające narodowców od bolszewii. Tego jeszcze nie grali. Potężne piguły, towarzyszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@afc85:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@S7-1500: Jakieś źródło takich danych czy sufit? Po przejrzeniu list wyborczych wychodzi na to, że pod względem stanowisk kandydaci (okręg podwarszawski) poza 2-3 "przedsiębiorcami" na liście 20+ nazwisk Konfederacji nie różnili się za bardzo od tej Lewicy. Sam Zandberg sam był/jest przedsiębiorcą, a był na pierwszym miejscu listy Lewicy w Warszawie.

Nikogo nie śmieszą te żarty o jakiejś elitarności przedsiębiorcę Konfy, bo największe poparcie wśród przedsiębiorców miało bodajże KO, a nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roszej:

jakie poglądy gospodarcze? narodowy bolszewizm ci się podoba?


hurhur obalić lewagów prywaciarzy, tylko proletariat narodowo-robotniczy powinien decydować o zatrudnieniu w korporacjach


wybraliście czerwono-brunatne szambo gorsze od pisu


@afc85: ( _) serio? Bosak to taki oszołom i jeszcze ten R. ()