Wpis z mikrobloga

@beee: Hmmm nawet nie myślałem o nich dotąd w tych kategoriach, zerkam właśnie na ofertę. Support do 22:00 godziny w dni robocze, trochę ryzykowne gdy coś się stanie.
Osobiście polecam Zenbox bo są 24/7 na linii ale przede wszystkim na infrastrukturze Beyond - to ta pancerna serwerownia z Poznania na której jest Allegro, PayU itp.
@beee: mało kto pisze o nich, bo mają ogromne wręcz pakiety w ofercie, których potrzebuje niewielu użytkowników. Swoją drogą bez obciążenia oversellingiem ich serwery muszą #!$%@?ć jak dzikie. Jeśli potrzebujesz 50GB to bym się nie wahał przetestować. Tym bardziej że mają dobrą promocję na start.

@Saeglopur: lepszy bezpośredni support do 22:00, niż ściema na infolinii i podejście do rozwiązania problemu po min. kilkunastu godzinach
@Dibhala I był kiedykolwiek taki przypadek w Zen? ( ͡º ͜ʖ͡º) Korzystam z nich od samego początku i na kilkudziesięciu kontach, mogę tylko chwalić. Ale nie ukrywam że zerkam co raz częściej na sohost.pl czy teraz Aftermarket
@Saeglopur: wnosząc po komunikatach zenbox ma tak samo działającą pocztę jak hołmpl.
Zresztą, zabierałem od nich bodajże dwóch klientów kawał czasu temu. Hosting jak hosting, ale poczta jest sprawą pierwszorzędną.
na którym serwerze w zenboxie masz swoje zasoby?


@beee: Klastry S2 i S3 z samych początków, kilka klastrów S-kilkanaście aż po S23, 27-28 a teraz chyba są powyżej 30 już