Wpis z mikrobloga

Nie wiem na ile to jest powszechna wiedza ale SPRZEDAWCA MOŻE OBCIĄŻYĆ USUNIĘTĄ KARTĘ REVOLUT. Stosują offline payment (używany np. w samolotach czy innych miejscach bez internetu, płatność jest realizowana z opóźnieniem) i nie ma znaczenia czy widzisz kartę na koncie, czy masz na niej jakieś limity, czy w ogóle masz jakiekolwiek środku na Revolucie. Płatność przechodzi.
Anulujcie swoje subskrybcje,
z fartem.

#revolut
źródło: comment_rpup3D9ybdYzOp2JKRrJLJev6RL0AI8m.jpg
  • 11
@remek4x4: ostatnio przez przypadek wprowadziłem dane karty którą zgubiłem (czyli zdeaktywowałem) i w transakcjach pojawiło sie jako odrzucone i bym kliknąl aby aktywować.

W samolocie natomiast steward mi powiedział, że Revolutem nie mogę zapłacić bo nie działa offline
W samolocie natomiast steward mi powiedział, że Revolutem nie mogę zapłacić bo nie działa offline


@LubieKiedy: da sie placic revolutem w samolocie, tak samo w normalnym sklepie mozna zrobic transakcje offline
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@remek4x4: próbowałeś robić chargebacka? Zrobienie transakcji z datą wcześniejszą niż to naprawdę miało miejsce to imho oszustwo.
Zrobienie transakcji z datą wcześniejszą niż to naprawdę miało miejsce to imho oszustwo.


@Akira: z jaka data wczesniejsza? jak robisz transakcje i jest ona offline, to dopiero po jakims czasie jest rozliczana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtg_: no niby tak, ale nie sadzę zeby subskrypcja abonamentowa była robiona z datą sprzed miesiąca i nagle transakcja off-line gdzie to w ogóle w tym wypadku nie jest potrzebne.
@Akira: nie. bierzesz subskrybcje, zgadzasz sie na warunki takie ze placisz co miesiac i ze beda pobierac sami. jak nie moga pobrac tej kwoty do ktorej maja prawo, to moga zrobic taka transakcje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@remek4x4: ale możliwość transakcji offline nie służy do pobierania pieniędzy z datą sprzed miesiąca a rozliczanie transakcji do momentu bycia online